Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest szansa na kredyt?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Razem z mężem chcielibyśmy wziąć kredyt na zakup domu 20000.Nasze zarobki netto to 3000.Czy mamy szansę na kredyt?Dodam,że nasze wydatki miesięczne to ok 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tys?? Czy 200 tys? Macie dzieci? Jeżeli małżeństwo bez dzieci, to na jakieś 100 tys może macie szansę, jeżeli oczywiście bik jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki miało być 200000. Tak mamy 2 dzieci i czyste konto ,zero długów kredytów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z premią mamy nawet 4 tys.tyle że nie w każdym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Niestety „zero kredytów” jest równoznaczne z brakiem historii kredytowej. Wbrew pozorom do osoby, która nigdy wcześniej nie zaciągała kredytów banki podchodzą ostrożniej. Brakuje bowiem danych, na podstawie których analitycy mogą oszacować, jak duże jest ryzyko, że nie będzie spłacała kredytu. Może zdarzyć się tak, że bank może zaoferować gorszą ofertę kredytową i zażądać poręczenia kredytu… Dlatego, jeśli planujesz z mężem zaciągnięcie większego kredytu, dobrze jest zacząć budować swoją historię kredytową jak najszybciej. Najprostszym sposobem jest wyrobienie karty kredytowej czy zakupy na raty… Najważniejszym elementem budowania dobrej historii kredytowej jest terminowe spłacanie zobowiązań. Jeśli je spłacasz, wielkość kredytu nie ma znaczenia. Należy jednak pamiętać, że budowa historii kredytowej dla osób, które nigdy wcześniej się nie zadłużały, musi trwać odpowiednio długo – ocena punktowa w BIK jest naliczane dopiero po pół roku od zaciągnięcia pierwszego zobowiązania. Koniecznym jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych o spłaconym kredycie - w ten sposób umożliwia się kredytodawcom dostęp do swojej historii kredytowej i tym samym zwiększa szanse lepszą ofertę kredytową w przyszłości. Życzę powodzenia w budowaniu pozytywnej historii kredytowej :) Pozdrawiam, eRzecznik BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też o tym słyszałam. Ze jednak opłaca się mieć jakąś historię kredytową. Na szczęscie zdarzyło mi się kiedyś kilka razy wziąć sprzęt na raty i pozytywnie rozpatrzono mój wniosek o kredyt i kupiłam mieszkanie (http://www.mpd.net.pl/). Ale bałam się, ze kwota zobowiazania będzie zbyt niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem szansa na kredyt zawsze jest. Można ją zwiększyć korzystając z usług dobrego doradcy finansowego (np. http://finansowypiotr.pl/). Ja korzytałam, kredyt dostałam, niestety teraz muszę spłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka51
Ja również ostatnio byłam w sytuacji bez wyjścia. Banki odmówiły mi kredytu. Koleżanka opowiedziała, że jej się udało wyjść z długów. Kredyt jest możliwy do uzyskania mimo negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej oraz innych bazach. Skoro można wziąć kredyt bez BIK. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to polecam artykuł na stronie ofertybezbik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszczeniebiku
Szanowni Państwo, jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, zobowiązanie zostało już spłacone, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową, mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i realne. Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz. Pozdrawiamy, zespół czyszczeniebiku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby niepewne co do swojej zdolności finansowej powinny zgłosić się do doradcy finansowego - to kompetentne osoby, które potrafią zrozumieć każdą sytuację i zawsze chętnie i co najważniejsze skutecznie pomagają. Ja osobiście nie tak dawno sama była w takiej sytuacji i tu http://sprawdzonydoradca.pl/ mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie powinniście zgłosić się do doradcy finansowego. On racjonalnie określi jakie macie szanse i ewentualnie na jaki kredyt. Dobrym doradcą jest pan Piotr Witecki (http://finansowypiotr.pl/), warto sie z nim skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×