Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adrian7137

rozmowa rekrutacyjna trudne pytania

Polecane posty

Witam , za jakis czas mam rozmowe rekrutacyjna w firmie na ktorej juz kiedys bylem na rozmowie i niestety sie nie udalo ze wzgledu na podchwytliwe pytania rekruterow z ktorych za bardzo nie potrafilem wybrnac.stanowisko na ktore rekrutuje mozna powiedziec wiaze sie z przejsciem z stanowiska zawodowego(wedlug mojego zawodu) na zwykłe stanowisko robotnicze na produkcje czyli degradacja zawodowa jednakze chcialbym przestac pracowac w swoim zawodzie gdyz czuje ze to nie dla mnie i zaczac prace jako pracownik produkcji w firmie ktora byla od zawsze moim marzeniem i chcialbym prosic o pomoc jak wybrnac z pytan typu np. 1. dlaczego chce Pan u nas pracowac mimo ze to nie wiaze sie z Pana zawodem i bedzie to dla Pana degradacja zawodowa. 2. Praca u nas wiaze sie z prostymi czynnosciami produkcyjnymi i jest monotonna .Dlaczego chce Pan zmienic swoja droge zawodowa mimo ze naszym zdaniem ma Pan ciekawsza prace zgodna z swoim zawodem.(Dodam ze w obecnej pracy malo co sie ucze .wiekszosc czasu to siedzenie i oczekiwanie na awarie a ja lubie pracowac a nie siedziec-nawet jak praca jest monotonna to lubie po prostu cos robic.Ponadto firma w ktorej pracuje obecnie jest 50 km od mojego miejsca zamieszakania a ta w ktorej bede rekrutowany w moim miescie) Prosze bardzo o pomoc jak ładnie na tego typu pytania odpowiedziec by wywrzec jak najlepsze wrazenie na komisji. serdecznie pozdrawiam 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moment. Napisałeś "Czuję, że to nie dla mnie". Jeśli jest to zgodne z prawdą, to po prostu powiedz to na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów prawdę po prostu, nic więcej, pamiętaj: kłamstwo ma krótkie nogi, jeżeli to są normalni ludzie to zrozumieją, a jak nie są to kij im w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian7137
dzięki za porady ale w dalszym ciągu proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×