Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawa z zamkniętymi oczami i jej konsekwencje

Polecane posty

Gość gość

chciałabym przestrzec przed tego typu zabawi - krótko mówiąc zamiast mężowi, zrobiłam loda jego bratu. Nie wyczułam, mają podobne penisy. Najgorsze, że podniecenie po samym fakcie było większe i w ukryciu bym to powtórzyła. Czy ktoś ma też ochotę na szwagra/szwagierkę, czy coś z tego było czy tylko fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mąż co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam. Mamy specjalną opaskę na oczy. Jestem w pozycji na pieska nic nie widzę. Skupiam się na słuchu i dotyku. On delikatnie masuje pi.siunié na chwilę przerywa i to mni podnieca najbardziej, co teraz będzie albo dotyka palcami mego o***tu, co powoduje automatyczne zaciskanie pośladków. Albo dostaję soczystego klapsa aż krzyknę i ... poproszę o jeszcze jednego, albo nieświadoma dostanę penisa do ust, albo kostka lodu dotknie moich sutk.ów lub łecztaczki, albo wibrator zniknie w mojej c**ecz.ce. Pomysłowość mego męża nieraz i mnie zaskakuje z tym że ufam mu bezgranicznie i nie boję sie. To poczucie sprawia że to ja najczęściej inicjuję tę zabawę. Dziś chyba też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale roznica robic to z mezem a w trakcie zabaw z innymi... maz widzial i jak mowi - podniecilo go to. Z kim innym by nie wytrzymal, ale ze to brat uznal, ze zobaczy co bedzie. I bylo. Spuscil mi sie do samych ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys zamiast facetowi o******elam kumplowi, jak moj to zobaczyl kazal mi robic loda obu i tak bylo i uwazam to za z******ta adrenaline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
impreza w 4 pary nam się tak rozkręciła, że zrobiliśmy zgadywanki rozpoznawania przez dziewczyny z kim tańczy - z zawiązanymi oczami. Trick polegał na tym, że jak ze swoim chłopakiem to znakiem rozpoznania był pocałunek. Długo nie było żadnej pomyłki, przy pierwszym całusie dziewczyna od razu poznała że to nie jej. No to zrobiliśmy zabawę w objęcie i całusa - znakiem rozpoznania było poddanie się jakijś osobistej, intymnej pieszczocie - np pozwolenie na wsunięcie ręki pod bluzeczkę. Zaczęły się piski i specjalne gry dla emocji - ja np wiedziałam że nie mój a pozwoliłam pieścić pierś i dotknąć sutka. Skończyło się to wspólnym seksem, w parach, ale na oczach innych. Wynik nakręcenia ale również skutek warunków lokalowych - nie było warunków na rozejście się do pokoi. Niemniej nie żałowaliśmy braku luksusu - doświadczenie niesamowite dać się ponieść pożądaniu i jednocześnie obserwować innych z całą fizjologiczną dosłownością seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×