Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elka2222

Jaki catering wybrać?

Polecane posty

Gość Zuzanna1988
Ostatnio wyprawialiśmy chrzciny naszej najmłodszej córki i zamawialiśmy jedzenie z Pol-Trans Catering. Cena wyszła w miare akceptowalna co nas przekonało by wziąć od nich. Smakowo bez zarzutów - nikt z gości nie narzekał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne, dobrze zbilansowane posiłki masz na stronie https://www.wygodnadieta.pl/ Zamawiam u nich pudełka od pół roku i jeszcze problemów z żadną paczką nie miałem, wszystko świeże, szczelnie zamknięte itp. Diety są u nich różne, wszystkie przygotowane przez dietetyka, żaden składnik w jedzeniu nie jest przypadkowy, to mi się tutaj podoba najbardziej, że ktoś myśli za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza1989
Ostatnio na chrzciny naszego Antka zamawialiśmy jedzenie z Pol- Trans Cateringu. Było sporo osób więc i zamówienie było duże ale udało się delikatnie ponegocjować z ceną co jest sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacardi_with_nothing
@Luiza1989 O proszę - kojarzę ich . Robiłaś może u nich w którymś z hoteli? To że jedzenie mają pyszne to już słyszałam od sporej ilosci osób. Ciekawi mnie właśnie kwestia sali itd. Jak to wygląda cenowo , wizualnie i oczywiście przede wszystkim - czy się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać opinii przed wybraniem odpowiedniej firmy cateringowej. Wtedy będziemy mieli pewność że jedzenie przez nich podawane będzie pyszne. Od siebie mogę wam polecić www.catering-pyszne.pl z Bielsko-Białej. Mają dobre ceny i świetne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cały dzień potrawy dostarcza nam Restauracja Łasuch! https://www.lasuch.waw.pl/ Porcje są tak spore i pyszne, że starcza nam na znaczną część dnia. Nie ma co, był to dobry wybór. Każdy pracownik szaleje na punkcie ich potraw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanttaa33
u mnie jak robilam komunie najmlodszej corki to bralismy pol trans bo od razu mozna bylo konkretnie sie dogadac co do ceny przy wiekszej ilosci osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotitgoti33
pol trans warto rozwazyc , u mnie robili jedzenie na chrzciny i bylo smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkowki
ja wolalem odrobine wiecej zaplacic ale miec pewnosc ze jedzenie bedzie smaczne, przygotowane ze swiezych skladnikow niz zaplacic mniej a dostac cos co smakuje odrobine lepiej niz mrozonki z marketu..u mnie opcja jest tylko jedna : Pol Trans catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos korzystał może z Pol Transu jeśli chodzi o catering? Szukam sprawdzonego, smacznego cateringu na przyjęcie dla 80 osób. Jak coś wiecie to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja zawsze zamawiam z lemondo.pl catering 365 i zawsze trafiam w 10, mili sympatyczni zawsze doradza, gotowac potrafia i nie za miliony monet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja zawsze zamawiam z lemondo.pl catering 365 i zawsze trafiam w 10, mili sympatyczni zawsze doradza, gotowac potrafia i nie za miliony monet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gobisia
To też zależy gdzie potrzebujesz pomocy w zakresie cateringu, jeżeli jest to trójmiasto to zdecydowanie mogę polecić Wam http://banglob.pl/ która w tym zakresie mogę śmiało powiedzieć, że nie mają sobie równych. Przygotowują genialnie potrawy również według indywidualnych wymagań, do tego obsługa na najwyższym poziomie i zawsze gotowa na czas. Nie ma się do czego przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pol Transem sie kontaktowaliście?? dobry catering - przede wszystkim pod względem smaku posiłków. Pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludeksocjalu
Catering Margaret z Wrocławia jest bardzo smaczny i tani. Dowozi nam obiady do firmy jak również wynajmujemy ich na różnego rodzaju konferencje.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam catering na imprezki dla najmłodszych z firmy Smakuś, My realizowaliśmy zamówienie na 30 dań na komunię dla syna i musze powiedzieć, że zapłaciliśmy adekwatnie do jakośći podawanego jedzenia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o catering an terenie Śląska, to najlepszy jest telecatering.pl - oferują pyszne dania, wiele rodzajów potraw i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislaaaau

Jeżeli chodzi o catering, to ja moge polecić - jak ktoś jest na Śląsku akurat - www.Telecatering.pl - mają świetne jedzenie w bardzo korzystnych cenach z fachową i rzeczową obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generiec

Jeżeli jesteś ze śląska, to koniecznie sprawdź ofertę od Telecatering.pl , mi bardzo przypadło do gustu ich jedzenie. Świetna jakość i przystępna cena to na pewno ich plusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA

Mi bardzo smakują posiłki z nowego cateringu, który zamówiłam ( a który już się tutaj wyżej już pojawił ), a mianowicie z Warszawskiego Dnia. Bardzo smaczne, widać że zdrowe bo to nie jest jakieś poprzetwarzane jedzenie. Do tego zestaw kosztuje tyle samo co u konkurencji i ja naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Wrocław

Od kilku tygodni zamawiam catering ze ZDROWE Catering Wrocław. Testowałam wcześniej kilka cateringów i zdecydowanie catering ZDROWE jest najlepszy! Myślę, że zostanę z tym cateringiem na długo. Borykałam się z nieregularnymi posiłkami, a dzięki cateringowi mogę jeść pyszne i cieszące oko posiłki o wyznaczonych porach :) Mają też świetny kontakt z klientem :)

Gorąco polecam!

Link do cateringu: https://zdrowe.co/wroclaw/ tel.: 577 632 798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada234

Ja od kilku miesiecy korzystam z oferty firmy AfterFit i jestem zadowolna z produktów cena według mnie jest ok jedzenie dobre wiec mogę polecić  zajrzycie i porownajcie sobię oferte

afterfit-catering.pl/torun/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Jeśli szukacie cateringu dietetycznego we Wrocławiu to bezkonkurencyjna jest firma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław.

Przed ślubem chciałam stracić parę kg i catering ZDROWE okazał się idealny do tego wyzwania :) Na ślubie wyglądałam zjawiskowo, a to wszystko zasługa cateringu, bo w końcu poczułam się dobrze w swoim ciele :) Profesjonalna obsługa, terminowa dostawa i przepyszne jedzenie! Nie mogłam trafić lepiej!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin000008

Gdy zmieniłem pracę przestałem jeść regularnie, ciągle czułem się niewyspany, nie miałem czasu dla siebie, bo po pracy musiałem przygotować obiad, potem kolację a następnie śniadanie na kolejny dzień. Postanowiłem to zmienić, dlatego kupiłem dietę w ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław. Ten pomysł okazał się ganiany.  Jedzenie smakuje wystrzałowo, w końcu po pracy mam czas dla siebie i nie muszę się martwić czy w lodówce są wszystkie składniki do przygotowania obiadu. Dzięki diecie udało mi się stracić parę kg, co mnie bardzo cieszy :) W swojej ofercie mają także program redukcyjny, mam nadzieję, że dzięki niemu efekty będą jeszcze większe :) Naprawdę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikami
Dnia 27.03.2019 o 08:05, Gość MagdaK napisał:

Jeśli szukacie cateringu dietetycznego we Wrocławiu to bezkonkurencyjna jest firma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław.

Przed ślubem chciałam stracić parę kg i catering ZDROWE okazał się idealny do tego wyzwania :) Na ślubie wyglądałam zjawiskowo, a to wszystko zasługa cateringu, bo w końcu poczułam się dobrze w swoim ciele :) Profesjonalna obsługa, terminowa dostawa i przepyszne jedzenie! Nie mogłam trafić lepiej!

 

Wow! Super efekt :) Muszę koniecznie spróbować czegoś z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkakow

Widzę że dużo pozytywnych opinii ma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :D

Muszę spróbować ich dań :) Słyszeliście o tym cateringu? Jeśli tak to co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×