Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anis32

Uległa Ja

Polecane posty

Gość Anis32

Witam.Chciałabym porozmawiać z ludźmi którzy są w temacie. Od jakiegoś roku odkryłam w sobie iż podnieca mnie dominacja mężczyzny nade mną w łożku. Na codzień w życiu jestem osobą dość krnąbrną i nie lubiąca by ktoś miał nade mną kontrolę. ..jednak w łożku moje potrzeby sie zmieniaja. Nie znalazłam jeszcze do tej pory odpowiedniego partnera.Wielu mężczyzn twierdzi ze są dominujący ale kończy się tylko na gadania bo w praktyce okazuje się ze są niedowartoscuowanymi facetami którzy mają problem sami z sobą. Do takiej relacji uważam potrzeba dojrzałego mężczyzny któremu będę się mogła w pełni oddać i mu zaufać. Co Was kręci w BDSM? Mnie jakieś mega ostre elementy nie kreca ale lubię , klapsy, ciągnięcie za wlosy,chciałabym być związana, podduszana, policzkowana. ..itp Z drugiej strony ciekawa jestem skąd się biorą u mnie takie potrzeby poczucia się suką,macie na to swoje teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lozko to co innego. Moja partnerka lubi uslyszec, ze w lozku(po grze wstepnej) ja tu rzadze i klapsik jest Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja natomiast nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi. Jezeli obie strony sie zgadzaja, to w czym problem? Byle bez przymusu i udawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś ,,Uległa ja,,? możemy pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Tylko za przyzwoleniem i jeżeli obydwie strony to lubią. ..wtedy to sprawia przyjemność. Jednakże trzeba do takiego układu ogromnych ilości dojrzałości i zdrowego rozsądku. Ja jestem z okolic Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam niedaleko ciebie moze podasz@ w celu blizszego poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Anussia83@Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Hey a lubisz ostry seks???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podduszanie???ty idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciebie nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Hmm a często możesz uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Anis jesteś?masz ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjacek77
Aśka jak byś wskoczyła w skórzane ciuszki typu gorset kozaki za kolano rękawiczki to dla mnie była by bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Do wszystkich piszących do mnie na email którzy piszą ze chcą mnie pieprzyc ostro na wszystkie sposoby: właśnie o takiej Niedojrzałości mowie przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anis, po pierwsze jesli jestes ulegla w lozku i o tym fantazjujesz bedzie bardzo trudno znalezc kogos kto w 100% odkryje, domysli sie, 1spelni Twoje fantazje. To taka bajka o krolewiczu na bialym koniu tylko ze jeszcze trudniejsza do spelnienia. Piszesz ze marzysz o klapsach, i co jesli facet uderzy za slabo albo za mocno. Juz nie bedzie Ci sie podobalo bo to nie tak jak sobie wymarzylas. No niestety jak jestes ulegla to powinnas miec inna zasade, przede wszystkim zaspokoic faceta. Oczywiscie mozesz mu powiedziec co lubisz ale spelnienie powinno dawac Ci jego satysfakcja. Po drugie taka zabawa musi zaczynac sie na dlugo przed pojsciem do lozka, nikt normalny nie bedzie umial sie przelaczyc od tak. Dlatego zastanow sie czy dla tego jednego nie lepiej byc ulegla zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Nie da się w 100% dopasować i spełnić wszystkie fantazje...to nie bajka ,tak jak o tym piszesz.Każdy ma swoje niedoskonałości ...i ja również i tak samo ja nie poszukuje ideału. Do wytworzenia odpowiedniego klimatu potrzeba rozmów i zrozumienia potrzeb obydwu stron.Mechanicznym działaniem nie otrzymamy spełnienia. Szukam...ale nic na siłę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Mądra rada....tylko w takim razie...gdzie Ci mężczyźni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anis a co byś powiedziała na całowanie męskich stóp a potem oraz z finałem ale tak że mężczyzna posuwa Cię w usta tak głęboko ja chce a Ty nawet nie możesz go dotknąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie. Ale może odpowiem tak: sucze zachowanie wywołuje samczą agresję. Oczywiście nie ma jednej recepty, ale warto szukać sposobu, który zadziała na konkretnego faceta? W sumie to nie wiem, wymądrzam się tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anis32
Dlatego tak często i mocno akcentuje to ze dominujący mężczyzna musi być dojrzały emocjonalnie.W trakcie podniecenia....poczucia władzy nad partnerka łatwo się zapomnieć i zatracić. Trzeba mieć kontrolę nad samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jesteś w stanie zrobić dla faceta a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jal ubię stanowczych z ładym męskim głosem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-co jesteś w stanie zrobić dla faceta a czego nie? - nie lubię wyzwisk i poiżania w łóżku i raczejjestem nudna w łóżku ... jeszcze nie znudził mnie pospoity sex by szukać mocniejsych wrazeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to lubię dziko bez hamulców i tego mi dziś brakuje....cholera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×