Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duszku Kafe dlaczego spamujesz Cioteczki?

Polecane posty

Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Też mi się wydaje Frido, że mężczyźni są bardzo skomplikowani, to znaczy ten mężczyzna, a właściwie przedstawiciel płci męskiej, bo jednak słowo mężczyzna dla mnie brzmi dumnie, kojarzy mi się z siłą charakteru , dodatkowo zakodowane mam ze słowem mężczyzna poczucie spełnienia , wiesz jakiego oczko.gif . Zatem wracając do meritum smiech.gif wydaje mi się, że ten bidny duszek, bardzo, ale to bardzo chciałby, żeby mu stawał przy kobietach. No i upatrzył sobie teraz te nieszczęsne 'ciotki' i pokłada wszelką nadzieję, że uda mu się postawić żołnierza przy nas na baczność, ale natury nie oszuka. On lubi z chłopakami, nie chce tego uznać, ale lubi. Teraz wytrwale i z uporem maniaka próbuje zainteresować swoją dziurką Nowego. Nie dziękuj duszku, może nowy zrozumie Twoją potrzebę i zapozna Cię z jakimś znajomym gejem jeśli ma. Będziesz mógł wystawiać anuska do woli, a potem jak już się pobawicie to weźmiesz do buzi usmiech.gif Tak jak lubisz. Wtedy będziesz gęgał z rozkoszą. Cieszę się tylko Frido, że on swoje skłonnośc***edofilskie sublimuje w to gęganie i hejt na użytkowników kafeterii. Tak jest lepiej dla wszystkich. usmiech.gif x Właśnie, zwracam honor tabasko, tym razem to nie ona nas spamuje. Tak pomyślałam w pierwszym momencie, ale to nasz uroczy pseudo mężczyzna stukający, ale jedynie klawiaturę usmiech.gif Przepraszam Tabasko. Smelly fly, smelly fly . It's not your fault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale oczywiście po pijanemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchu jest 6 Ciotek, czy twoje serce to wytrzyma? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×