Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kingaaaaaaaaaaa

Tabletki na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość Kingaaaaaaaaaaa

Cześć! Znacie może jakieś DOBRE i SKUTECZNE tabletki przeciw wypadaniu włosów ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest przyczyną wypadania? Jakie wyszły wyniki morfologii, tarczycy...? Co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ? Nie robiłam żadnych badań , ale skoro tak piszesz to zaczynam nad tym myśleć? Ostatnio także się farbowałam na blond i mam wrażenie , że to jest powód. Nie używam suszarki, nie prostuję włosów, żadnych lakierów. Brałam tabletki Skrzypowita ale niestety nic nie pomogło więc szukam dalej. Mam szampony i maseczki do włosów zniszczonych i na odbudowę włosa ale co dalej ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam ten problem. I kupuję w aptece (http://aptekapultusk.pl/) różne tabletki na wzmocnienie włosów i paznokci. Dodatkowo piję też pokrzywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonikkaaa
jak rozjaśniaczem rozjaśniałaś, to część się na pewno kruszy i odpada. Jeśli wyciągasz całe tzn. że problem jest od wew. chyba że farba dotykała skóry głowy.Nie wiem czy już używałaś jej wcześniej. Po Dermenie nie rozczeszesz włosów, ale jest też ich żel. Zrób podstawowe badania, przy tarczycy też moga wypadać. Tak czy inaczej kupiłabym jakieś witaminy, maska wax (ją się w skórę wciera), ew. klasyka rycyna, cytryna, żółtko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wypadanie włosów to miałam z tym duży problem , ale nigdy nie zdecydowałam się na tabletki. Stosowałam kurację zewnętrzną ampułkach, bez konieczności ingerencji wewnętrznej. Kurację znalazłam na trenie, nie pamiętam teraz nazwy ale jak chcesz mogę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto właśnie coś wcierać we włosy.. wcierki np. jantar lub pokrzywowa z firmy anna (mi bardzo pomogła!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz pisałam w innym wątku tabletki nie są najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze twe włosy które jeszcze mamy na głowie wymagają odżywienia a po drugie kuracje sa o niebo skuteczniejsze. Wejdz na i-styl.pl i poszukaj jakiejś dla siebie. Trudno mi doradzić jakąś konkretną bo nie wiem jakie masz włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WArto by było zrobić najpierw badania by wykluczyć podłoże hormonalne itp, z tabletek to na sobie przetestowałam oeparol z wiesiołkiem, trzeba brać przynajmniej 3-4 tygodnie żeby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam picie pokrzywy i skrzypu (herbatki) tabletki raczej nic Ci nie dadzą. Musisz również wzbogacić dietę - jedz dużo owocow i warzyw i oczywiście musisz zająć się regeneracją skalpu. https://www.gobli.pl/placenta-placo-ampulki-12x10ml-p3035.html Własnie zamówiłam te ampułki na wzmocnienie cebulek i myślę, że Ty też możesz spróbować :) na pewno nie zaszkodzi. 3mam kciuki za poprawę! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Zadbaj o zdrową dietę, bo tylko działanie od wewnątrz pomaga zwalczyc problem, balsamy, odżywki i nacieranki to tylko wspomaganie. Ja stosowałam przez kilka miesięcy kompleks witaminowy Harmonella i to mi pomogło, chyba miałam mocno osłabiony organizm. Kompleks zawiera m.in cynk i selen, które wpływają na zdrowy wygląd skóry, paznokci no i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaaaaaaaaaa
ja stosuję oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie, też ma w składzie cynk i selen, a oprócz tego miedź, olej z pestek winogron, witaminy i oczywiście olej z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
olej z wiesiołka bardzo dobrze działa na nasze włosy, w ogóle na naszą urodę, własnie sama rozważałam kupienie jakiegoś suplementu z wisiołkiem, nie wiedziałam tylko na jaki się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline32
Zainwestuj w dobre kosmetyki pielęgnacyjne. Najlepiej takie dostępne w aptekach. Popatrz tutaj http://www.cefarm24.pl/category/551,preparaty-pielegnacyjne . Dobrze jest również stosować naturalne "wspomagacze" - sok z czarnej rzodkwi, żółtka jajek, pokrzywy. No i trzeba pamiętać o zdrowej, zbilansowanej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie olejek rycynowy i mieszaj go z cytryną. Ja dodatkowo na i-styl.pl znalazłam dobrą kurację i w połączeniu właśnie z olejkiem jest całkiem niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko. Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów . Efekt natychmiastowy! Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :) Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :) Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You. jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MartynaAtyna - też stosowałam Seboradin. Dobry produkt, wart swojej ceny. Włosy mam gęstsze i bardziej puszyste. Polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyneczka123
Też używałam preparatów seboradin a konkretnie tych do włosow przetłuszczających się. Faktycznie widac efekty, kiedyś musiałam myc głowe codziennie teraz optimum to co dwa dni. Polecam produkty z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagaF
U mnie najlepiej spisała się kuracja z żeń-szeniem od seboradinu. Próbowałam wiele, ale to okazało się najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulia
Ja też jednak rezygnuję z tabletek, bo to według mnie nie jest zbyt dobry pomysł, a tylko obciąża organizm. Wiele dobrego słyszałam o Seboradin i w końcu sama postanowiłam spróbować. Wybrałam Niger na pierwszy ogień, później stosowałam serię z żeń-szeniem i z obu byłam bardzo zadowolona. Moja mama wybrała sobie ostatnio ten przeciwłupieżowy i mówi, że jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllika
Ja też się zgadzam z dziewczynami w sprawie Seboradinu, brałam wcześniej różne tabletki, ale dopiero kuracja kilkoma produktami Seboradin mi pomogła. (W szczególności polecam ampułki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem związany z wypadaniem włosów można zlikwidować tylko wtedy, kiedy pozna się prawdziwą tego przyczynę. Cała masa preparatów dostępnych w dzisiejszych czasach na rynku nie pomoże, gdy nie poznamy dokładnie swojego ciała. Proponuję wyjść od specjalistycznych badań, po to by poznać przyczynę. Dopiero po tym etapie można myśleć nad tym, jak uporać się z tą przypadłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem związany z wypadaniem włosów można zlikwidować tylko wtedy, kiedy pozna się prawdziwą tego przyczynę. Cała masa preparatów dostępnych w dzisiejszych czasach na rynku nie pomoże, gdy nie poznamy dokładnie swojego ciała. Proponuję wyjść od specjalistycznych badań, po to by poznać przyczynę. Dopiero po tym etapie można myśleć nad tym, jak uporać się z tą przypadłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, najpierw przyczyna, potem dzialanie. Akurat u mnie przyczyna wypadania jest znana, bo to po prostu wypadanie wlosów poporodowe i w sumie nic innego jak vitapil mama mi nie pomogło. Jedno opakowanie na 2 miesiace starczy i widac po nim roznice i to duza. Podejrzewam, ze autorka nie byla w ciazy dlatego odsylam na badania, zeby znaleźć przyczyne wypadania tych wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×