Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy macie specjalne majtki na okres?

Polecane posty

Gość gość
Tampony wywolaly infekcje (zmieniałam często), infekcja prawdopodobnie przyczyniła się do dysplazji. Dysplazja do konizacji. Wolę przeboleć te kilka dni po prostu niż znowu się narażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,rozumiem.To ja chyba jestem szczęściarą bo od 16 lat uzywam tylko tamponów i nigdy nie miałam owych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnych nie noszę tylko wybieram większe i ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam po prostu pecha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majteczki te, które w zwykłe dni koronkowe, tylko czarne, nigdy z podpaską nie przeciekło chyba, że okres pojawił się niespodziewanie, używam podpasek ze skrzydełkami deo, a wkładek nigdy nie używałam i nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam używam tamponów w dzień i na noc i tak od jakiegoś 16 roku życia czyli już 14 lat, nie wyobrażam sobie nosić tych pieluch, umarła bym chyba, przecieków zero, nigdy się nawet o to nie martwiłam, a wcale nie mam mało obfitych okresów bo pierwsze dwa dni cieknie porządnie. Nie miewam w ogóle infekcji może z 2 razy w życiu jakąś malutką miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam majteki jednorazowe ponieważ mam drogą bieliznę i nie chce zniszczyć mojej kolekcji la perla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też w nocy wylewało się, bokami, przodem i tyłem, jak spałam n plecach to kiedyś miałam całą podpaskę czystą a za podpaską wielka plama, oczywiście na pościeli też-krew ściekła rowkiem na plecy nie dotykajac podpaski, myślę, że wiecie o co chodzi. Znalazłam super sposób na pierwsze 2-3 noce, bo mam bardzo obfite okresy-robię sobie takiego wiechcia z ręcznika papierowego 4-6 listków ręcznika zwijam wzdłuż i wkładam w rowek, leżę bokiem i jeszcze nic mi nie przeciekło i nawet nie muszę zakładac majtek, w kolejne noce stosuję tampony najmniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez pierwsze 2 noce stosuję podkład na łóżko np. taki jak do przewijania dziecka. Zazwyczaj też dwie podpaski z serii "night". Bez tego zazwyczaj musiałam prać bieliznę i pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1212
Ja też rozkładam podkład a na noc podpaskę poporodową bellamama. W ciągu dnia na krzesło i kanapę kładę ręcznik aby później nie mieć problemów w razie awarii. Od jakieś czasu przymierzam się do pigułek, trochę obawiam się o efekty uboczne, ale moja koleżanka miała ten sam problem – obfite miesiączki i hormony bardzo jej pomogły – krwawienie było mniejsze a okres krótszy, osłonowo na serce, naczynia i wątrobę przyjmowała Harmonellę – zalecenie lekarza. Na pewno mój mąż by się ucieszył, bo zakładanie gumki jest trochę frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1990
Ja kupiłam miesiąc temu specjalne majtki na okres i po pierwszym użyciu jestem zachwycona! Sprawdźcie same: www.femingerie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małagdańsk
ja mam takie specjalne od mamy wysokie obcisłe zawsze kładę je dodatkowo choć widać te z pod spodu to przynajmniej nic się nie przesuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tamponów oraz wkładek higienicznych w razie,jakby coś się przedostało- zero problemów z plamami, a gatki kolorowe, białych jednak szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też staram się zakładać ciemne, albo czerwone, bo pomimo tego że podpasek nie stosuję tylko tampony i wkładki, to i tak zawsze choć jedna para się zabrudzi, bo po sznurku pójdzie jak się jest gdzieś w ruchu na mieście i nie ma gdzie zmienić na czas (nawet w najlepszym tamponie OB, bo pozostałe to puszczają nawet jak się siedzi cały dzień w mieszkaniu i nic specjalnie nie robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 17 lat używam tylko tamponów i nigdy żadnej wpadki ani infekcji. Zacznijcie się myć, to infekcje znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja od 17 lat używam tylko tamponów i nigdy żadnej wpadki ani infekcji. Zacznijcie się myć, to infekcje znikną" Czytałaś kiedykolwiek skąd się biorą infekcja mądralińska? Czy to raczej na zasadzie "gówno wiem, ale się wypowiem byle dopierdolić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze zakładac mega podpaske ,obcisłe majtki i jeszcze na to takie obcisłe majtki /szorty od stroju kąpielowego bo w pierwsze 3 dni leci ze mnie jak z zażnanej świni. właśnie jestem w takim odzieniu drugi dzień ,niemiła sprawa przy tych upałach,tamponów tez nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalne majtki?fajne określenie , nazwa - co do majtek na te kilka dni to mam uszykowane kilkanaście par takich trochę gorszej jakości ale ciasnawe ,żeby to co w kroczu było cały czas na swoim miejscu czy to wata,podpaska,tampon a też pieluszka tetrowa . Używam także majtki tzw. reformy , są super w czasie okresu ,bo mając dużo waty nic nie przeciekło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż,ja też zawsze mocno zazdrościłam dziewczętą które mają skąpe okresy i przesypiają spokojnie całą noc gdyż należe do większości z przemakaniem iproblemem plam okresowych.

Próbowałam już prawie wszystkich dostępnych podpasek i zawsze to samo ,dlatego na noc  zakładam majtki Tena na nietrzymanie moczu i dodatkowo podpaska i plam nie ma.

Gorzej w ciągu dnia bo muszę ubierać luźniejsze spódnice bo w spodniach takie majtki się odznacz z początku było troszkę obciachu przed partnerem było ciut śmiechu że mam tak seksowne majteczki ale ogólnie zrozumiał problem.

Pa pozdrawiam.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2015 o 19:19, Gość gość napisał:

Nie,ja zakładam takie jak noszę zwykle.Nie ma podziału na okresowe i nieokresowe.Tylko,ze ja używam tamponów i nigdy mi nic nie przecieka.A dlaczego niektóre tu pisaly,ze nie mogą tamponów?Tak z ciekawości pytam.

Ja mam za skąpe miesiączki do tamponòw. Lubie zmienic  podpaske, podmyc sie przy kazdym siku no a tampona po prostu nie  wyxiągne tak często bo nie jest nasiąknięty i czuć tarcie jak wyciągasz. Uzywam podpasek lub wkładek, zależy od dnia miesiączki, nic mi nigdy nie przecieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemam okresowych majtek. Jedyna różnica to taka że w nocy śpię w majtkach a nie bez 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam robiłam próby z różnymi podpaskami i uważam że nie ma idealnych a gdy używałam tamponów to bardzo często łapałam infekcje i inne podrażnienia , i czułam pewien dyskomfort.

Przed porodem miałam skąpe miesiączki chociaż były bardziej bolesne  jednak po porodzie to istna tragedia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×