Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćniebylekto

fajna spacerówka

Polecane posty

Gość gośćniebylekto

Szukam fajnej spacerówki dla 16 miesięcznego dziecka. Obecnie mam fajny wózek- jest z nami 10 miesięcy ale jest już na wykończeniu. Wyeksploatowany do zera. Teraz potrzebuje spacerówki lekkiej z miejscem na zakupy. Łatwo składanej. Ale też takiej która pomieści dość duże dziecko bo synek ma 15 kg i 93 cm. Cena do 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze caretero sonata lub ingelisina. A jaki miałaś poprzedni wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Britax b-agile. Jestem strasznie upierdliwa klientka i ostatnio doszczetnie wyeksploatowalam sprzedawce w smyku na temat wozkow. Odradzam graco i chicco, ponoc najwiecej reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zakochałam w maclarenie dostalismy używany i już ledwo zipie musimy zmienić wozek ale na nowego maclarena szkoda kasy bo córcia to pewnie jeszcze tylko do wiosny pojezdzi w wózku i mamy dylemat bo mało który wózek nam odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez maclaren. Kupiłam używkę na Allegro okazało sie ze ma 7 lat a i tak super jeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy całkiem zadowoleni z Baby Design Travel. Mechanizmy działają dobrze, łatwo i wygodnie się składa. Cena ok. 450 zł. Jedyny minus to trudno odpinane pokrycie. Żeby go uprać trzeba odkręcić sporo śrubek. No i nie jest to wózek z tych najlżejszych. Ale za to wydaje się solidny (na razie wytrzymuje pół roku i jest spoko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby Jogger City Mini. Nowy z jakimś rabatem może w okolicach 800 zł się trafić. Lekki - ok7kg, zwrotny, wygodny dla dziecka, składa się rewelacyjnie. Właśnie się nim ciesze od tygodnia i naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie peg perego si:-D uzywany intensywnie prawie 3 lata, wszystko działa nic nie odpadło jedyne do czego moge sie przyczepic to ze niektóre elementy tekstylne wyblakły od słonca. ps. nigdy mi sie nie podobał wizualnie ale przekonała mnie waga i nie załuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest Mura z Maxi Cosi i jestesmy zadowoleni :) Jaki wozek mialas wczesniej, skoro piszesz ze po 10 miesiacach uzytkowania jest zajechany na calego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy chyba najlżejszą spacerówkę z dostępnych na rynku, bo Quinny Yezz Air. Waży tylko 5 kg i jest bardzo poręczna, bo złożoną można przewiesić sobie przez ramię. Bardzo łatwo się składa, praktycznie jedną ręką. Ma trzy koła i jest bardzo zwrotna. W tylnej części oparcia jest kieszeń, którą można obciążyć do 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska Delti.Wazy 7 kg,bude i rączki mozna odsunąc,składa sie jak parasolka,dziecko moze spac.Cena ok 420 zl.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazz air to rzeczywiście ultra lekki wózek, ja mam mure i też jestem zadowolona, ale jeśli zjawi się jeszcze okazja na kupno wózka to na pewno skuszę się na ten nowy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minus quinny to maly kosz na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie akurat kosz w quinny byl wystarczajacy. A zdecydowalam sie na ta marke, bo maja chyba najlżesze wozki ze wszystkich dostepnych na rynku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam ze kosz od quinny jest idealnej wielkości, nie za duży i nie za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Navington Scooner. Mam tez maclarena ale scooner bez porownania lepszy i dla wiekszego dziecka w nim jest wiecej miejsca, nawet jak zasnie bo ma dlugi podnozek. I malo ktory wozek ma caly kosz na zakupy dostepny nawet gdy dziecko spi calkiem na plasko. W maclarenie przy siedzacym dziecku pieluche przez dziure trzeba przeciskac a o wlozeniu tam torby np z zakupami nie ma mowy Jakosciowo sconera tez polecam a woze w nim drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zdecydowałabym sie chyba na quinny ze zwgledu na wage tego modela yezz, chociaz teraz jest tyle modeli na rynku ze rzeczywiscie jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre opinie ma Dorjan i ich wózki, na stronie https://dorjan.com.pl/ można więcej się o nich dowiedzieć. Ich mi polecała znajoma, potem kuzynka, także pocztą pantoflową się o nich dowiedziałam i wózek super mi służy. Poręczny, nie waży dużo, w ergonomicznym kształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Valco Snap - leciutkie (od 6.2kg), zwrotne, dodatkowo jak na swoją wagę nie są parasolkami, tylko normalną spacerówką, która wystarczy do końca wózkowania. My dla naszego malca mamy Snap Trend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że Valco Snap 4 jest dobry, też się przymeirzam do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×