Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil98

Jak zagadać w autobusie?

Polecane posty

Cześć! Na wstępie chciałbym napisać, że założyłem to konto tylko po to, abyście mi pomogły, ponieważ jest tu więcej kobiet. Mam 17 lat, od września dojeżdżam autobusem do szkoły i pierwszego dnia dostrzegłem urocza dziewczynę. Bardzo mi się spodobała. no i tu jest problem, nie wiem jak do niej zagadać, może ustąpić jej miejsce i zacząć rozmowę. Ale w tym problem że ona zawsze jest z koleżanką. Nie wiem jak do niej zagadać, żeby rozmowa się kleiła i chciała się ze mną spotkać. Ostatnio, dokładnie w piątek, nasze spojrzenia się spotkały i patrzyliśmy sobie w oczy przez dłuższą chwilę, aż poczułem motyle w brzuchu.Gdy patrzyła się mi w oczy, to pięknie się uśmiechała i bawiła włosami, gdy koleżanka coś do niej mówiła ta zamyślona przytakiwała. Potem kilka razy chyba sprawdzała czy na nią patrzę. Co mam zrobić aby tego nie spieprzyć i umówić się z nią na spacer po szkole. autobus zawsze jest pełen ludzi i boję się do niej podejść. Jak wy panie chciałybyście aby chłopak do was zagadał w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×