Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćFilip

suplement diety wspomagający potencję

Polecane posty

Gość gośćFilip

Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu mam drobne problemy z potencją. Poszukuję dobrego suplementu diety, który pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej, a także wpływa na witalność. Czytałem już o wielu suplementach, takich jak: Liderin, Braveran, Permen. Jak oceniacie ich skuteczność, zwłaszcza suplementu Liderin? Na stronie http://www.liderin.pl/ jest opis działania. Chciałbym się dowiedzieć, czy naprawdę działa i czy warto go kupić. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie, jak bedziecie wklejac te swoje debilne reklamy , internetowi biznesmeni, tylko w jednym miejscu to nawet dobrze ostancie z bogiem byle tylko tu a nie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Oz
Z suplementów mogę odradzić permen king, bo się bardzo zawiodłam. Kupiłam męzowi 2 opakowania i brał regularnie, ale nic to nie dało. Permen jest kompletnie nieskuteczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula87
Zdecydowanie odradzam wam marnowanie kasy na permen king. Kupiliśmy z mężem od razu 3 opakowania i brał regularnie, nawet 2x więcej niż jest napisane i nic, kompletnie nic!!! Zero efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek00
na rynku jest wiele tych suplementów sam brałem kilka testowałem, mnie pomógł erekton fast już po pierwszym opakowaniu, wzwód miałem niestety niepełny, podczas stosunku penis zwyczajnie opadał. Stosowalem suplement przed stosunkiem i wyleczyłem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 2 lata staraliśmy sie o dziecko i nic. Namowilam meza na suplementacje Permen Repro i po 2 miesiacach udalo mi sie zajsc w ciaze. Trudno ocenic czy to bylo powodem ale wczesniej sie nie suplementowalismy. Produkt ma naturalne skladniki, mysle ze napewno nam pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna reklama. Żadnych suplementów. Tylko tabletki zawierające sildenafil. Bezpieczne dopuszczone leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×