Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelaiaaaa

Serwis obiadowy porcelana niemiecka

Polecane posty

Gość amelaiaaaa

Witam. Zamawiał ktoś może na allegro porcelane niemiecką? np. www. allegro.pl / niemiecki-serwis-komplet-obiadowy-36-sztuk-summer-i5111970635. html (bez spacji) Nie wychodzi drogo tyle że nie wiem jak z utrzymaniem, czy faktycznie nadaje się do zmywarki czy wzorek z czasem nie zejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian T
W sklepie Dajar można nabyć niedrogą porcelanę niemiecką. Nieraz można trafić na wyprzedaż całych kompletów za nie wielki pieniądze. http://sklep.dajar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu kupowałam bardzo solidna i ładną porcelane w www.salonporcelany.pl . Mają spory wybór serwisów obiadowych, więc śmiało możesz zerknąć na ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na nowoczesność i kupiłam talerze z kamienia łupkowego www.slateplate.pl. Świetnie się prezentują, są poręczne i trzymają temperaturę potraw. Jestem nimi zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie Luminrac (francja) jest wiodącym producentem porcelany. Ja uwielbiam ich komplety QUADRATO. Sama kupiłam czarno - biały. www.adacor.pl/serwis-obiadowy-19-el-na-6-osob-quadrato.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zamawiać z allegro skoro możesz kupić w sklepie http://porcelana24.pl/ poza tym po co niemiecka, skoro mamy świetną polską porcelanę, która jest rozchwytywana na całym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma taką i poleca, ja mam Kubiko i Fala nasze w sklepie dajar jest spory wybór i wydaje mi się, ze nasze również bardzo dobrej jakości są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska porcelana też jest dobra i jak przez internet to najlepiej ze sprawdzonego sklepu ;) Sprawdź www.zulana.pl Ja ostatnio kupiłam porcelana dla dzieci super wzory i wszystko ręcznie robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy porcelany ELIH już ponad rok - nic nie schodzi w zmywarce, po czasie potwierdzam był to dobry zakup. Nie zapłaciliśmy dużo, kupowaliśmy na stronie www.hurtowniaporcelany.pl Mają też serwisy innych fabryk - w sumie bardzo duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już 2 lokal gastronomiczny, który niedługo przekształcam w hotel. Zastawę obiadową, taką bardziej elegancką zawsze brałem od helios-szklo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1000 złotych znajdziesz największe zestawy porcelany w helios-szklo.pl. To najbardziej „wydajny” sklep w kategorii porcelany, bo im większy serwis, tym jakby mniej płacisz za jeden element. No i tak, jak pytałeś to solidnie pakują. Żadnego uszkodzenia u mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Polską porceelanę. Jest trochę producentów w Polsce którzy jeszcze autentyczną porcelanę robią, a nie jakieś podróbki. Na pewno Kristoff, Karolina, Ćmielów, Chodzież itp. Szeroki wybór takich talerzyków, półmisku, filiżanek i tak dalej jest w sklepie na https://www.helios-szklo.pl/porcelana.html . Fajny kontakt z obsługą, szybkie info na maila, zamówienie dotarło bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastawę stołową w porcelanie mam zamawianą ze strony helios-szklo.pl/porcelana.html. Pozytywnie. Dobra cena, wysyłka za darmo, kurier dojechał na czas i nie uszkodził mi paczki i tego co w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAN

Co za świat, ktoś pyta o niemiecką porcelanę, a 90% osób pisze o czymś innym. Czytac potraficie parafianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×