Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serotkaa

Ciąża w LuxMed, zawsze taka porażka?

Polecane posty

Gość trusewka
ja chodziłąm do nich na prowadzenie ciąży i ejstem abrdzo zadowolona z jakości usług, ciążą przebiegała prawidłowo a synek urodził się zdrowy nie mam powodów narzekać na lux med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciąża przebiega prawidłowo to rzeczywiście nie ma co narzekać (poza terminami). Gorzej jak pojawiają się problemy i ciąża nie jest z tych fizjologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkawka
ja nie narzekam na jakość obsług w Lux Medzie, przede wszystkim mzońa szybko i łąto dostać się u niech na wizytę ponieważ można je rezerwować za pomocą portalu pacjenta, co idzie sprawnie i szybko bo nie wisisz na telefonie zeby zarezerwować wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogrola
ja w lux medzie zawsze zamawiam wizyty online przez portal pacjenta właśnie bo tak jest zdecydowanie najszybciej i bez problemu zawsze możńa dobrać wizytę w pasującym nam terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie z tym marketingiem szeptanym. Na portalu pacjenta można się zapisac do jednego lekarza TYLKO RAZ w jednym czasie, więc jeśli masz obleganego ginekologa, jak ja, to wizyte miałam ustalona na wczoraj i do wczoraj nie mogłam w PP wprowadzić kolejnej, więc wczoraj dowiedziałam się, że pierwszy wolny termin to 25 MAJ!!!!! Do kardiologa zaproponowali mi na 4 kwietnia, mimo, że w pakiecie mam gwarancję terminu 5 dni oczekiwania na specjalistę. Tak jak ktoś napisał, jak ciąża idzie gładko to ok, ale jak się cos pojawi to i tak czas oczekiwania masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pakiet z luxmedu w tym prowadzenie ciazy ale i tak ciaze prowadze prywatnie. bylam u gina w luxmedzie przed ciaza i pani doktor mi zapowiedziala ze jak bede w ciazy to juz nie tutaj. No jak nie tutaj skoro mam pakiet? w trakcie ciazy jak mojej lekarki nie bylo jednego dnia to z doskoku poszlam do luxmedu bo mi jakas wysypka wyszla i chcialam sie jednorazowo skonsultowac. to pani doktor wielce niezadowolona i mowi do mnie ze ona odpowiedzialnosci za mnie brac nie bedzie. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisulka
ja mam wykupiony abonament medyczny w lux medzie i jestem bardzo zadowolona, korzystam z portalu pacjenta dzieki czemu szybko można umówić się na wizytę, nigdy nie ma problemu żeby dostać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam problemu w lux medzie. Większość wizyt zamawiam przez portal ale wizyty do endokrynologa bardzo obleganego mam co 2tyg załatwiane w okienku. Lekarz pisze że muszę i dopisują mnie w odpowiednim terminie, normalnie bym czekała ponad miesiąc. Lekarz ginekolog jak dowiedział się o problemach z tarczycą a byłam na początku ciąży to się tak przejął że pierwsze dwa miesiące latałam że skierowaniami do kardiologa, okulisty i całej reszty. Nie narzekam. Badania krwi i inne też bardzo szybko- idę praktycznie bez kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z Lux med ponad 2 lata, jestem bardzo zadowolona, zeszly rok prowadziłam tam ciążę, miasto Lodz. Pakiet z pracy- 35 zl na miesiąc, to co to jest? A zaoszczedzilam już tyle na wszystkich badaniach i wizytach. Moja ginekolog była oblegsna, a jednak zawsze udało się znaleźć termin na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja nigdy nie miałam problemu z Lux Medem, a pacjentkom jestem już od wielu lat. Opieka medyczna jest wspaniała, abonamenty dostosowane do moich potrzeb, a przede wszystkim cenię ich za świetnie działający Portal Pacjenta, dzięki któremu bez problemu umawiam się na wizyty i nie czekam w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie ciąży w LuxMedzie to tylko tej fizjologicznej, czyli wzorcowo książkowej, bo jak sie pojawia jakiekolwiek komplikacje to lekarze odmawiają dalszego prowadzenia, bo tak mają w umowie! Portal pacjenta umożliwia zamówienie tylko 1 wizyty, więc jak masz obleganego lekarza to sie do d**y dostaniesz to co to za prowadzenie ciąży jak albo lekarz ma zajęty grafik albo chodzisz co chwilę do innego. Teraz do marketingowców LM- ludzie, macie już tyle dusz nałapanych, że we Wrocku ciężko sie dostac i do endokrynologa i do gina i do kardiologa, Holter oczekiwanie 1 miesiąc, echo - ok. 3 tygodni i jeszcze szukacie kolejnych naiwniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę, że nie tylko mnie marketing LuxMedu wnerwił ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej trudnej ciąży kilku lekarzy z luxmed prowadzić nie chciało, wizytę u okulisty miałam przekładaną pięć razy. Porażka, teraz nawet Biedronka ma tam pakiety dla pracowników, pacjentów zatem tyle, że coraz trudniej o szybki termin w godzinach popołudniowych, sorry, ale o 11 rano to ja mam dziecko pod opieką, a wieczorem dostać się trudno, chyba, że nie do swojego upatrzonego lekarza. Pal licho okulistę, ale ciążę lepiej prowadzić u jednego ginekologa, a nie skakać od jednego do drugiego. Portal pacjenta? Nie mogę umówić wizyt z wyprzedzeniem, więcej niż jedna do jednego specjalisty, a potem nie ma miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wiele zależy od miasta. We Wrocławiu jest dno i pięć metrów mułu, pakiety ma już chyba całe miasto (plus Ukraińcy), a personelu dodatkowego nie zatrudnią, bo po co. Miałam problem by się zapisać na usg w konkretnym dniu cyklu, jak kazał ginekolog, bo oczywiście nie ma miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że ciążę warto prowadzić u jednego lekarza, ale i inni lekarze przy chorobie przewlekłej to też lepiej mieć jednego co prowadzi. Już dbam o wizyty i u gina i u endokrynologa, więc stwierdziłam, że kardiolog to mi wsio ryba który, no i co pójdę to na dzień dobry każdy zaczyna - z czym Pani przyszła, a ja Pani nie znam, no więc opowiadam za każdym razem to samo, oni są tak samo zdziwieni tym, że tak krążę jak i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirullka
ja tak na to nie patrzę bo jak potrzebuję wizyty to zawsze online umawiam wizyty za pomocą portalu pacjenta w Lux Medzie wizyty, dla mnie najważniejsze jest to, żeby jak najszybciej dostać się do lekarza, a lux med daje mi właśnie taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzidzi2
a można wizyty umawiać drogą online, przez portal pacjenta, bo będąc w ciąży jakoś nie mam siły na bieganie po lekarzach, więc droga online to dla mnie najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliwkaa
to prawda jeśli chodzi o ciężarne to zdecydowanie lepiej umówić wizytę online niż samem stać w gigantycznych kolejkach, dlatego opcja Lux Medu z Portalem Pacjenta to naprawdę bardzo fajna alternatywa dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przeszłam w LuxMed 2 ciążę i wszystko było w jak najlepszym porządku...w sumie nie wiem o co Wam chodzi. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od lekarza. Też miałam pakiet z lux med i trafiłam na lepszych i gorszych więc to nie o placówkę chodzi a o ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo zadowolona w kwestii LuxMedu i całej opieki. Nawet teraz bez problemu korzystałam z wizyty u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaka
a korzystasz z ich portalu pacjenta za pomoca którego można umawiać wizyty online a po wizycie sprawdzać wyniki badań to bardzo wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciłabym własnei LuxMed. Jesli chodzi o mnie to mój najlepszy wybór jesli chodzi o leczenie. I mozesz wszystko potem tez spobie posprawdzac przez portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaassssia

Jestem ciekawa ile czasu czekałas na wizytę majac własnei pakiet w LuxMed? I ile kosztuje?

Bez problemu na kazdą wizytę mozna zapisac sie przez portal pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2321

Portal pacjenta to chyba ułatwienie dla kazdego i szybkośc umawiania sie na wizyte i sprawdzanie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika003

Ja polecam LuxMed. Do tego macie mozliwośc zapisu na wizytę przez portal pacjenta. To na pewno duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Tak, ten Portal Pacjenta jest świetny - można umawiać i odwoływać wizyty, bardzo łatwo odebrać wyniki badań czy zamówić receptę, a także skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilka

to prawda takie rozwiązania jak kontakt z placówką online to jest naprawdę super rozwiązanie, bo wszystko działa sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W lux med nie robią KTG. Jak komuś to nie przeszkadza to jest w miarę ok ale ten brak ktg jak dla mnie dyskwalifikuje bo lekarz luxmed mi je zleca ale muszę jechać je robić do przychodni na NFZ 😮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×