Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzeszow

Domowe Przedszkole Rzeszów Raginisa

Polecane posty

Gość rzeszow

Więcej ciepła ,,miłe Panie,, dla Maluchów,one wszystko wyczuwają. Dziwna atmosfera panuje w tym przedszkolu.....Wyjątkiem są Pani Gosia i Panie Anie- ciepłe, opiekuńcze, troskliwe, wykazujące zainteresowanie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kojarze tego przedszkola, może za daleko ode mnie :) my chodzimy do przedszkola Bystrzaki. Nie wiem czy znasz ale my jesteśmy zadowoleni, widze jak córka lubi tam spędzać czas, jak wraca do domu, opowiada :) Plus dla nich też za to że mają oczyszczacze powietrza w każdej sali bo teraz wiadomo jak z tym powietrzem jest. Warto sobie poczytać co i jak https://web.facebook.com/bystrzakirzeszow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem przekonana do Bystrzaków. Synek chodzi juz drugi rok i jesteśmy zadowoleni, widac że bardzo się rozwija :) z Paniami opiekunkami jest świetny kontakt, opowiadają dużo, widać że poświęcają uwagę dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Mój synek chodzi na Architektów do Fair Play i jesteśmy zachwyceni. Nowa placówka na Dynowskiego też jest w podobnym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

Bardzo polecam Fair Play, a nowa placówka na Dynowskiej z tego co wiem ma jeszcze wolne miejsca. Opieka na najwyższym poziomie, języki obce, dużo ruchu i smakowite posiłki. Syn jest mega zadowolony to i my 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Daga napisał:

Bardzo polecam Fair Play, a nowa placówka na Dynowskiej z tego co wiem ma jeszcze wolne miejsca. Opieka na najwyższym poziomie, języki obce, dużo ruchu i smakowite posiłki. Syn jest mega zadowolony to i my 🙂

 

 

Chyba słaba ta placówka jak musicie się tutaj reklamować i to w czasach kiedy trudno o miejsce w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×