Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dziecko...jak ciężko jest z trójką dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Mam 6-letnią córkę i 3-miesięcznego syna; już od jakiegoś czasu myślę o trzecim dziecku. Z jednej strony,najchętniej zaszłabym w ciążę już teraz, byłaby niewielka różnica wieku między 2 młodszych dzieci,ale z drugiej strony słyszałam jak ciężko jest z dziećmi rok po roku. Na szczęście zarówno córka,jak i syn są bardzo grzeczni, nie wstaję w nocy,bo nie ma takiej potrzeby, ogólnie spokój jest. ;) Mąż uważa,że lepiej poczekać ze 2 lata,ale co,jeśli to się wydłuży i będzie trwało miesiącami, takie staranie się? Może lepiej odchować 2 młodszych za "jednym zamachem" ,jak to się mówi? Dziewczyny,powiedzcie,czy bardzo ciężko jest z trójką dzieci? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i porady. Za wulgarne i szczeniackie serdecznie podziękuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam w drugą ciąże kiedy córka miała 4 miesiące!! jak dla mnie to jakaś masakra byla i jest... biją się kłócą itp a jak byli mali to był koszmar momentami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...nie brzmi to obiecująco. Choć to pewnie zależy od charakterów dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze chcesz zajsc teraz zeby roznica byla mala nie znaczy ze ci sie uda ja tez chcialam a moja ma juz 1, 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o to mi chodzi. Że to może potrwać,a mąż chce czekać 2 lata z rozpoczęciem starań. Z córką zaszłam od razu,ale jak miała właśnie ok 2,5-3 latka zaczęliśmy starania o rodzeństwo dla niej i co? I dupa blada,chociaż wyniki badań w normie. Po dość długim czasie odpuściłam,uznałam,że z jednym dzieckiem też jest ok i to może nawet lepiej,bo po co znowu pakować się w pieluchy. :) A tutaj w listopadzie zeszłego roku...usłyszałam "Gratuluję, 12 tydzień". Byłam w ciężkim szoku,a nic nie podejrzewałam,bo miałam bardzo nieregularne okresy i bywało,że i przez 3 miesiące okresu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tex mam autorko identyczna sytuacje i identyczny dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Mam 3 dzieci. Dziewczynka 10 lat ok. 2 chłopaki mega łobuzy 4 i 2 lata. Właśnie mało nie padłam na pysk, śpią teraz, sączę wino sama (mąż wyjechał, wróci rano). Czasami mam ochotę zamknąć ich w piwnicy, co ja mówię czasami...raczej codziennie późnym popołudniem ;) ale ogólnie i tak jest super i chciałabym jeszcze 4 dziecko, dla równowagi najlepiej dziewczynkę, ale niestety nie mogę mieć już dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma 5 :-D no już starsze są więc najbardziej jednak mnie martwi najazd ciapatych na Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×