Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Robot kuchenny

Polecane posty

Gość gość

Witam Drogie panie jaki polecacie robot kuchenny z całym zestawem końcówek głównie z tarczą na placki ziemniaczane. .. Z dobrą mocą bo swój zajechalam na cieście chlebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośkaka
Osobiście, z własnego doświadczenia polecam KitchenAid. Nie jest to mały wydatek i końcówki trzeba dokupywać, ale warto! To pierwszy robot z jakim miałam do czynienia, który radzi sobie z absolutnie każdym ciastem (także drożdżowym - do tej pory musiałam zagniatać je tylko ręcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla123
Dla mnie bezkonkurencyjny jest robot kuchenny Aura russell hobbs. Wykorzystuję go praktycznie do każdego dania. Najbardziej praktyczny i funkcjonalny jaki miałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Moim zdaniem bardziej opłacalnym, pod względem funkcjonalności jest zakup tego rodzaju urządzenia jak Sauber TH7, a nie za przeproszeniem zwykłą szatkownicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 39
Dnia ‎2019‎-‎08‎-‎30 o 17:13, Gość Celina napisał:

Moim zdaniem bardziej opłacalnym, pod względem funkcjonalności jest zakup tego rodzaju urządzenia jak Sauber TH7, a nie za przeproszeniem zwykłą szatkownicę

Używam, od 3 miesięcy tego rodzaju sprzętu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 34
17 godzin temu, Gość Kaśka 39 napisał:

Używam, od 3 miesięcy tego rodzaju sprzętu i jestem bardzo zadowolona

Ja też używam multicookera Sauber, bo to chyba bardziej odpowiednie określenie na to urządzenie, którego zakres funkcjonalności jest znacznie większy od nazwijmy to tradycyjnych robotów kuchennych i jestem bardzo zadowolona. Nie mniej nie o to chodzi. Ja zwróciłabym uwagę na jedną rzecz. Wiele osób wypowiada się lekceważąco o tego rodzaju urządzeniach i dochodzę do wniosku, ze ci co najmocniej krytykują tego rodzaju sprzęt, po prostu nigdy nie miały go możliwości używania tak na co dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazan

Cześć. Chciałbym wam przedstawić fajny kulinarny kanał z ciekawymi przepisami .


youtube.com/watch?v=g23avsrLsys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×