Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KAMIL_BEDNAREK

19latek z 13latką DLA DZIEWCZYN 17 18 lat

Polecane posty

Gość KAMIL_BEDNAREK

Witam , postanowiłem napisać na tym forum oczekiwałbym trochę zrozumienia i rozsądnych odpowiedziach chciałbym uzyskać je najlepiej od dziewczyn +17 Lat ze względu na treść jaką przedstawie . Więc zacznijmy od tego iż mam 19 lat poznałem około 3 tygodni temu dziewczynę 13 lat i chyba się zakochałem jestem nią zauroczony i wogóle , ma starsze nawet ładniejesze koleżanki ale to nie jest to samo co czuję jak jastem przy niej , na początku wydawała mi się starsza dopiero nie dawno się dowiedziałem że ma 13 lat , ja jestem takim człowiekiem że szukam tej jedynej ( nie miałem jeszcze dziewczyny ) przy której będę naprawdę szczęśliwy i będę się czuć tak jak przy niej , spytałbym się o chodzenie ale wolałem to przemyśleć sam i poznać wasze opinie , Opisze jak ja to sobie wyobraziłem , 19 latek z 13 latka , 6 lat różnicy no trochę jest ale popatrzeć w przyszłość to 24 z 18 latka nie wydaje sie juz takie dziwne , za rok koncze szkole byłbym z nią rok uprzedzam że nie mam na myśli współżycia seksualnego tylko wiecie przytulic sie czy buziak takie normalne rzeczy , po ukonczeniu szkoły zamierzam wyjechać za granicę do rodziny gdzie bym miał pracę , więc nie widywalibyśmy się już tak często , przyjeżdżałbym w czasię urlopu , o ile bylibyśmy ten rok ze sobą i utrzymałbym ją w świadomości że jestem dla niej w stanie poświęć 4 lata aby skończyła szkołę i w ostateczności zamieszkała ze mną , przez te 4 lata starałbym się często ją często odwiedzać aby utrzymać jakoś ten związek , i tu są dla mnie takie mieszane odczucia , bo nie wiem czy ona by mogła wstanie wytrzymać to , różnie bywa koleżanki będą z chłopakami a ona sama to może być dla niej trochę przytłaczające tak ja sądzę i w końcu by się poddała , teraz chciałbym dowiedzieć się od dziewczyn czy to ma jaki kolwiek sens , postawcie się w sytuacji tej dziewczyny i jak myślicie czy bylibyście wstanie wytrzymać w takim związku mając 14 lat ( ten rok już byśmy byli ze sobą i wiecie co nastąpi ) czekam na odpowiedzi dojrzalszych dziewczyn [ + 17 lat ] żeby mogli się cofnąć w ten wiek 13 , 14 lat i mogli tą sytuacje jakby wstawić w swoją przeszłość , mam nadzieję że zrozumieliście mój przekaz dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×