Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dziewczyna,bliska koleżanka dla lekko aspołecznego

Polecane posty

Gość gość

Cześć, dziewczęta, Tak jak w temacie, fajnie byłoby poznać kogoś skłonnego podjąć się pożycia z nieco niestandardową osobą. Wspomniana aspołeczność nie jest jakoś mocno głęboka, po prostu umiarkowanie przepadam za ludźmi i nie mam wielkiej potrzeby spotykania się z nimi. Lubię za to zwierzęta. Jestem też raczej mało śmiały, nie mam łatwego charakteru, być może jestem trochę niedojrzały a moja komunikatywność i zdolność do wychodzenia z inicjatywą są niezbyt rozwinięte. Niemniej nie jestem też jakimś strasznym dziwakiem, pracuję, jakoś sobie radzę, za złego człowieka też się nie uważam. Co do mojej obecnej sytuacji - mieszkam ze współlokatorką, która kiedyś była dziewczyną, dziś została nam tylko wspólna umowa najmu. Z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia ;). Jeśli chodzi o wymagania - niestety są dość spore w stosunku do własnej oferty, musiałabyś być co najmniej umiarkowanie ładna, nie mieć jakiejś dużej nadwagi no i nie być po tzw. przejściach. Rozwód, dziecko, miałam 15 chłopaków - z góry piszę, że nie dałbym rady tego zaakceptować. No i oczywiście pożądane byłyby wszelakie pozytywne cechy charakteru. Więcej mogę napisać na maila. Mam 28 lat. Region - Trójmiasto Kontakt - nieudasie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×