Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Manipulantka w okolicy

Polecane posty

Gość gość

Znajoma, z którą kontakty będę mieć musiała (zawodowe) ostatnio dziwnie się zachowuje. W moim domu krytykuje dosłownie wszystko (mam działalność we własnym domu stąd wizyty) począwszy od wystroju a skończywszy na pająku w ogrodzie. Mam psa, bardzo przyjaznego, jej też nic nie mówił. Ostatnio drażniła się z nim zamykając i otwierając przed nim drzwi. Jak chciał wejść ona mu zamykała, po czym otwierała... zwróciłam jej uwagę by tak nie robiła. Psa to rozdrażniło, że zaczął szczekać. A ta twierdzi, że ją ugryzł. Oczywiście śladów nie nie żadnych ani podrapań ani potarganego materiału. Ostatnio wracałyśmy ze spotkania służbowego podrzuciłam ją, wstępując jeszcze do firmy znajomego. Podałam papiery i wsiadłam do auta. A ta zaczęła krytykować wygląd mojego znajomego. Powiedziałam, że ja nie patrzę na wygląd ale na to ile mi ktoś pomógł. Poza tym to tylko kolega. Ostatnio spotykam się też z facetem, jej nie mówię z kim, gdzie i co... ale wszędzie grzebie i koniecznie chce się dowiedzieć. Przy poprzednim facecie mówiła, że ja nie umiem gotować, że mam bałagan w domu itp. On wiedział jak jest bo znał mnie długo... ale nie chce by tym razem przyczyniła się do głupiej atmosfery w związku... Łączą nas kontakty służbowe i niestety wspólni znajomi. Wiem, że z czasem się przekonają... ale nie wiem jak zachowywać się teraz. Jak postępować z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×