Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

ja zadnej ciazy spokojnej nie mialam. zawsze masa zamieszania,stresow i lez. o ile starszak byl relatywnie lagodnym dzieckiem i dalo sie z nim wspolpracowac o tyle mlodszy koszmarek! prawdziwy!!! nie spal,wyl,ryczal cale dnie,po lekarzach jezdzilismy bo to przeciez nienormalne zeby noworodek nie spal wcale i tylko plakal...ale wszystko bylo ok. taki typ. pierwsze 10mies jego zycia to byl niekonczacy sie koszmar. ciekawe jaki ten czlowieczek bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Gracjana, ja też Cię pamiętam z kwietniowych mam ;) Gratuluję! Super, że się udało. U nas już 21 tydzień, termin na 4 kwietnia. Nigdy nie zapomnę, jak mnie wspierałaś, kiedy się bałam, że coś jest nie tak. Będę mieć córkę :) Trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex905kochana nie stresuj sie na zapas. A byc moze akurat ku Twojemu zaskoczeniu ucieszą sie? Nigdy nie wiesz jakiej reakcji sie spodziewać. Najważniejsze ze ty sie cieszysz i twój chłopak. Bedzie dobrze. Nie martw sie na zapas! :) Prawie potrojna mama to miałaś wesoło z maluchem. :) u mnie w rodzinie szwagierce noworodek wogóle nie spał, ani w dzien ani w nocy. Imdo tego mega płakał, nie jadł. Dopiero od 10 miesiaca zaczął przesypic noc. najpier od 24-5 pozniej od 22.30-5.30 a teraz spi od 21-7. ( ma 14 mies) Współczuje ci bidulko bo widziałam jaka ona wykończona chodziła. Mama trzylatki dziękuj***ardzo. Kochana daj znać czy płeć sie potwierdziła.trzymam za was bardzo mocno kciuki!!! Odezwij sie czasem bede czekać. Dziękuje ze sie odezwałas. Zdrowia dla ciebie i małej! :) całuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa kochana to ty? Jaka dzisiaj mnie miła niespodzianka spotkała. Dwie dziewczyny o mnie pamiętały.Bardzo mi miło cieszcie sie niezmiernie! Gratuluje kochana córci!!! :) imię juz wybrane? Jezu jak ja sie cieszę ze o mnie pamiętacie!!!! :) cudowne uczucie!!! Megulkaa to ty juz polowe przeszłas! Ale fajnie!!! U mnie 11tydz 3 dzien. Wizytę następna mam 07.12 więc mam nadzieje ze tez sie juz dowiem co we mnie dojrzewa. :) co słychać? Jak żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana moj 4-latek nadal nocy nie przesypia :D potrafi nagle o 2 przyjsc do mnie bo "reka boli" albo krzyczec bo...mam go poglaskac,chce mu sie pic,chce mleka,siku,przytulic....noce cale przespane to rzadkosc. mial robione badania przerozne i po prostu taki jest i tyle. troche juz zmeczona jestem i czasem nerwy siadaja (oczywiscie nie krzycza na niego,dusze krzyk w sobie albo rzuce sobie koldra jak po raz 3jednej nocy wedruje korytarzem...) ale co zrobic? nie zamierzam przeczekiwac placzu czy robic innych dziwnych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie potrojna mama to współczuje ci kochana, ani on sie ńie wyspi ani ty. Mam nadzieje ze do czerwca zacznie przesypiać całą noc bo będziesz naprawdę biedna. A mdłości??? Współczuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gracjana, na imię córce damy prawdopodobnie Zosia. Do 17 tc na usg dwie różne lekarki widziały syna, ale na połówkowym kilka dni temu okazało się, że córka :) Więc te wczesne rokowania co do płci mogą się mylić. Ale radość jest ta sama bez względu na płeć :) Jestem już od miesiąca na L4. Miewam straszne migreny, a teraz jeszcze na dodatek się przeziębiłam. Ale z dzieckiem wszystko ok. Rośnie w siłę :) A u Ciebie jak samopoczucie? Duże miałaś mdłości lub wymioty? Mnie wymioty w I trymestrze ominęły, ale mdłości miałam spore. Teraz już czuję ruchy małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie potrojna mama to niezle miałaś z młodszym....dla odmiany następny Maluszek pewnie będzie spokojny :) i tego Ci życzę :) Nasze dzieciątko już na usg pokazało, że jest bardzo *****iwe...ciekawe czy mu zostanie ;) Ja z córcią na początku też miałam akcje, bo często płakała... ok 6 tyg okazało się, że ma skazę białkową stąd bóle brzuszka...Słabo też przybierała na wadze, lekarka kazała jej dodatkowo podawać mleko modyfikowane dla alergików...a ja musiałam przejść na dietę...i od tego momentu miałam cudowne dziecko!!! Sama zasypiała przy karuzelce, nie musiałam jej nikt lulać do do snu! Przesypiała mi praktycznie całe noce!! Rodzina i znajomi nie mogli się nadziwić ;) I tak jest do tej pory! :) Sylwia ja moją córcię non stop tulę, całuję a ona przeszczęśliwa..a najlepszy jest jej tekst :"mamusiu bo mnie całą oślinisz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa ale wspaniale! Bardzo sie cieszę ze wszystko dobrze! Niech mała rośnie w sile!! Miał byc chłopczyk a bedzie mała Zosia! :) Zosia która juz wierci sie w brzuszku mamy! Ale super! Tez nie moge doczekać sie pierwszych ruchów dziecka. A pomyśleć ze jeszcze ńie dawno nie mogłam doczekać sie II kresek na teście ciazowym. Ale ten czas pędzi!!! :) super ze jestes na L4 bo możesz dużo odpoczywać, szczególnie teraz jak złapało cię przeziębienie. Ja z tych szczesciar co ty. Zero wymiotow i zero mdlosci dosłownie! Ani raz nie wymiotowalam- na moje szczęście! :) Za to migreny mam dosc często. Tak na poważnie to zupełnie nie mam/ miałam żadnych objawów ciazy. Wiele wiecej miałam ich jak w ciazy nie byłam i je sobie "wmawiałam" :) he he he ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak na pocieszenie! U mnie 12 tydz 4 dzien! W piątek zaczynam drugi trymestr!Cera zaczyna wracać do normalności i te nudności jakby mijały!!! Więc może i u Was będzie lepiej! Ciśnienie nadal niskie, zdarza mi się że robi mi sie słabo...To pewnie będzie mnie męczyć do końca jak w poprzedniej ciąży...ale na szczęscie jakby głowa trochę odpuszczała! Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej...jak część objawów odpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, to super, że dobrze ciążę znosisz. Ja już ponad 5 kg na plusie, ale myślę że 20 nie przekroczę ;) A migreny są straszne w moim przypadku. Czasem dwa dni mnie głowa boli i nic nie pomaga :( Mam nadzieję, że miną niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Gracjana aparatka z niej i gaduła straszna ;) *Gratuluję Kwietniowym mamom! Mam sentyment do Kwietnia bo moja starsza jest z kwietnia :D Córcia też chce siostrzyczkę Zosię i nam z męzęm też sie w sumie podoba....Tylko moja mama coś nosem kręci :( No i wez tu imię wybierz jak każdemu coś nie pasuje...Akurat najważniejsze, żebyśmy z mężem mieli podobne zdanie...babcie czy reszta rodziny już będą musieli to zaakceptowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa oby minęły. Wiem co to znaczy. Mi na szczęście po zużyciu tabletki przeciwbólowej przechodzi. Zapomniałam napisać o najgorszej dolegliwości jaka mnie spotkała w ciazy, a mianowicie wysypało mi cała twarz. A ja z tych gładkich bezpryszczowych, tak ze dla mnie to masakra. He he kochana nawet jakbys miała +30 kg to i tak warto sie poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga2016 to masz przynajmniej w domu wesoło dzięki corci! :) Rozbroił mnie ten tekst. He he :) Ja do kwietniowych mam tez mam sentyment bo to z nimi jako pierwsze zaczynałam historie pisania na kafe. Tak ze dziewczyny są mi bardzo bliskie. A jak widać wylondowalam na czerwcu z czego moj mąż sie bardzo cieszy bo on tez z czerwca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga2016 a z wybraniem imienia tez bedzie problem. Tez sie na to szykuje ze wszystkie nasze propozycje nie spasują naszej rodzinie. Ale stwierdziliśmy ze ma pasować nam i tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie...coz ma pasowac wam,jako rodzicom. dziadkom,ciotkom i innym nie dogodzisz....zawsze slyszalam "ale jak???" "tak zwyczajnie?" "jak dla starego dziada!" "ze co znow wymysliliscie?" ale nas to srednio obchodzilo :) nam sie podobalo,imiona nir sa wymyslne,obrazliwe,dziwaczne,niespotykane...i do chlopakow pasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale dzisiaj jest pozytywnie u nas to super jaga napisz mi prosze jak napisac stopke bo tez bym chciała gracjanka jak sie czujesz jaga jak sie czujeszz u mnie dzisiaj w miare wczorajrobiłam testy genetyczne na wykrycie chorob i ciesze sie bo za darmo u nas to jest a tak bym musiała płacic musze czekac 10 dni a wyniki mi lekarz przekarze wizyte mam 9 grudnia zleci a wy jak tam kiedy macie usg piszcie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka1986 kochana ale masz fajnie bo często widzisz swojego dzieciaczka na usg. To wizytę masz 2 dni po mnie :) super ze nie musiałas płac za testy to troszkę pieniędzy zawsze zostało w kieszeni :) Ja sie czuje dobrze. Dziś cały dzien odpoczywam leżąc w łóżku. A jak sobie pomyśle ze jutro do pracy to ehhh szkoda gadać! :) A jak u ciebie mdłości? Jak córeczka? Zdrowa juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Gracjana, ale się ucieszyłam jak mama trzylatki przekazała mam ze Ci się udało :-) Super,gratuluję i trzymam kciuki żeby do końca ciąży wszystko było ok. U mnie na pierwszym badaniu prenatalnym wychodziła dziewczynka,a teraz podobno 100% chłopak :-) Tak więc i u mnie i u Megulki wszystko się zmieniło :-) Jeszcze raz gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Rzeczywiscie dzisiaj ozywienie na forum :) a ja wprost przeciwnie, siedze w pracy i musze glowe podpierac bo spie ;) Moja kolejna wizyta tez w 13 tyg. ale to dopiero za 3 tyg, tyyyle czasu.. skoro mowicie ze lekarz moze juz co nieco zauwazyc co do plci to z tym bardziej czekam na te wizyte. Wczoraj kupilam pierwsze spodnie z gumka ale jeszcze troche brakuje zeby sie w pasie wypelnily :) Czekam na snieg, u nas niestety jeszcze nie bylo, juz chce swieta, prezenty, pierniczki.. Milo gdy w brzuszku bedzie nam towarzyszyl nowy czlonek rodziny :) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaka1983 kochana dziękuje ! Normalnie jestem zaskoczona ze wy wszystkie o mnie pamiętacie z czego sie bardzo ale to bardzo cieszę!!!! Gratulacje kochana z synka!!! Bedzie cudowny. Masz juz imie? Jak sie czujesz? Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzka u mnie w nocy trochę posypały, aż do południa było biało. Pózniej wyszło słońce i śnieg roztopilo. Tez nie moge doczekać sie świat. Grochu z kapustą, grochu z grzybami, zupy Grzybowej mniaam :) slinka cieknie. Do tego choinka, rodzina nic dodać nic ująć!!! :) tylko podobno na święta ma nie byc śniegu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm Gracjana slinka pociekla na te potrawy, chyba zdrowie mi wraca ;) Ja jeszcze lubie kapusniaki z kasza gryczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana - a miałas już wizyte z usg z przeziernościa karkowa ? U mnie dziś 10 tydz 5dzień :) a wizte teraz mam jak Ty 7.12 nie moge się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gusia1910 właśnie 07.12 bede miała. A ty miałaś juz? Tez nie moge sie doczekać wizyty, a tu jeszcze prawie 2 tygodnie. Bezzka mniaaam... Slinka cieknie! Jak juz ochoty nabralas to dobry znak. Wracaj do zdrowia, wracaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
jejku swieta... my poprosimy znajomych o przywiezienie gotowych pierogow z Pl,kupie mase makowa i inne polprodukty albo i calosciowe produkty i tyle. nie bedzie w tym roku lepienia pierozkow,uszek i masy wlasnorecznych pierniczkow.... trudno! czasem tak bywa :) masakre zoladkowa mam dzis. wzielam czopka ktorego w szpitalu dostalam i mam nadzieje ze choc troche przejdzie... koszzzzzzzmmmmmarrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×