Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominika123i

Jak szybko zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość
Szybkie zajscie ciazy nie zalezy od metody. Napewno zalezy od Matki Natury oraz zdrowia obojga rodzicow. Moim zdaniem tez od psychiki i nastawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć 17 lat i iść na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do obozu dla uchodźców tam pełno jurnych zboczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celować w owulację. nam się w ten sposób udało. korzystałam z cyclotestu, komputera cyklu. zaszłam 3 cyklu starań. wiem, ze sa też specjalne zele ułatwiające zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.14 Mieć 17 lat i iść na imprezę. hahahahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego tak na prawdę nie da się zrobić, bo albo Ci się uda albo nie. Jednym udaje się po miesiącu innym po kilku latach a jeszcze innym wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za naszych czasow robilo sie to bez komputera i tez sie udawalo. Najlepsza metoda to po prostu seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wzięłam od razu na poważnie i udało się w pierwszym cyklu starań co było dla mnie w sumie niespodzianką. Oboje z mężem mamy po 27 lat, to nasze pierwsze dziecko i obawiałam się, że będzie ciężko. Ale zdrowo się odżywiamy, mąż rzucił palenie na dwa miesiące przed rozpoczęciem starań. Kupiłam testy owulacyjne i gdy wyszedł pozytywny kochaliśmy się tego dnia i dwa razy kolejnego dnia. Po stosunku leżałam z nogami uniesionymi przed ok 7 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno bardzo dobre są zele ułatwiające zapłodnienie np conceive plus albo pre seed. mozna je kupić na naturalnej płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×