Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnaaa123

znacie jakiegoś faceta, który

Polecane posty

Gość gość
kobita musi umieć to zrobić bo samo mymlanie to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
właśnie o tym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa123
@lubiacy to - tak, wczuwam się :p wiem, że to nie samo wkładanie i wyjmowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy onaaa123 jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
ale napisałaś że nie za bardzo to lubisz:P czyli poświęcasz się dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa123
@lubiacy to - nie napisałam, że nie bardzo to lubię, tylko, że nie jest to moje ulubione zajęcie :p jakbym napisała, że lubię, to zaraz by ktoś zaczął mnie wyzywać od l********gów, a nie o to tutaj chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie przepadałem za lodzikiem, było troche kobiet i ale dopiero po takiej jednej, stwierdziłem, ze jednak moze sie spodobac. wiec jak mam ochote na lodzika, to zawsze do niej, a inne 99% po prostu wynika, ze robią to niewłasciwie (z zaznaczeniem , ze kazdy facet moze czuc inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
nie wiem czy zajrzysz tutaj dzis onnaaa123 ale jeszcze zaczepie :) ja przyznaje się ze lubie lizac :P i co jestem mineciarzem? :D to w takim razie jakie jest twoje ulubione zajecie w seksie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa123
@lubiacy to - dobrze przecież wiesz, że facetów się nie piętnuje za takie upodobania. W naszym społeczeństwie jest przekonanie, że "kobieta powinna się szanować", tylko dla większości oznacza to tyle, że powinna być cnotką. Ja uważam, że kobieta się szanuje, jeśli robi to na co ma ochotę, a nie to na co mają ochotę inni. Nie umiem wybrać "ulubionego zajęcia w seksie". Wszystko jest fajne :D Mineta i obciąganie są tak samo przyjemne, tylko w inny sposób. Jak robię loda i widzę jaki się robi twardy i duży to nie mogę się doczekać, aż włoży takiego k****a w moją szparkę, wtedy jestem strasznie podniecona. Najlepsze są takie detale. Jak na chwilę, odruchowo wstrzymuję oddech, gdy facet przejeżdża mi dłonią po udzie i po tyłku, żeby za chwilę podwinąć mi spódnicę...jego reakcja jak szepnę mu na ucho jakieś świństwo, albo przejadę mu paznokciami po karku i złapię za włosy. Kiedy klepnie mnie w tyłek i rozchodzi się takie przyjemne mrowienie...Te kilka ostatnich pchnięć, zaraz po tym jak dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
czyli podobne upodobania mamy ;) wiesz ze nie kazda kobieta lubi byc klepnieta w tyłek :( twierdza że to upokarzające :( Ja tego nie rozumiem, bo to jest seks-tutaj mozna pokazywac dac sie "zniewolic" :) Najlepsza kochanka to taka ktorej puszczaja wszelkie hamulce w łozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
przeciez nie ma Panów ktorzy tego nie lubia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj kłóciłabym się. Choć są też kobiety które nie lubią pieszczot lechtaczki przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
to nie jest nie lubienie, tylko nie odkrycie jakie to może byc k***wsko przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
ja to uwielbiam :p czuć coraz większe podniecenie, wilgoć , smak i to zaciskanie ud tuż przed aż sie podnieciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm. Tak, czytając to... Już same myśli pobudzają.... Jak łatwo wywołać podniecenie. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
myslisz ze tak latwo wywolac podniecenie u kogos komu czegos brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale nie tylko. Osoba regularnie współżyjaca przypomina sobie podświadomie to co robił partner/partnerka podczas pieszczot. Organizm aytomatycznie daje sygnał..takie oszukiwanie erekcji i sluzu w pochwie Działanie podobne do gry wstępnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tactus Verbum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara :) Ty mądrala jesteś:) chyba niezła z Ciebie kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
dlatego wlasnie tak lubimy ten stan podniecenia , bo czy czasami sama gra wstepna nie jest jednym z najlepszych momentow w seksie :) tak uwielbiam ten moment , i chce go wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta siebie w sobie odkrywa całe życie.:) Mężczyźni również... Z jedną kobietą są wstanie zrobić wszystko... ...z inną misjonarz będzie orką na ugorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zbliżeniu najważniejszy jest początek i koniec. Samo włożenie penisa do cipki jest miłym dodatkiem:) To gra wstępna zależy od orgazmu..... Im dłuższa tym szczytowanie jest bardziej kosmiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
zgadzam sie w 100% ale to zalezy od temperamentu, dobrania sie , jaki i chemii :) wyglada tez jest wazny, ale gdy jest chemia to jest drugorzedny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, że chemia u dwóch osób jest rzadkością? U większości jest to pożądanie, lecz chemia 100%.... Mmmm trzeba się naszukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
jakby wszystko wpadalo w rece tak od razu, to spowszedniałoby :P dlatego szukajmy, a jak znajdziemy to bedziemy w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to
powiedzmy ze myslalem ze znalazlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×