Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyciskarka do soków czy sokowirówka

Polecane posty

Gość gość

Co jest lepszym rozwiązaniem jeśli chcemy móc w domu robić własne soki, bez chemii, zostawiając w nich wszystkie składniki odżywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wyciskarka, ponieważ zachowuje witaminy, a w sokowirówce witaminy się wytracają :) Zależy ile chcesz oczywiście wydać. Ja nie miałam dużego budżetu i trafiłam na wyciskarkę russell hobbs za niecałe 130zł. Służy do dzisiaj, a soczki pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderka88
Zauważyłam, że większość ludzi poleca właśnie wyciskarki, bo pozwalają zachować w soku więcej właściwości odżywczych. Tylko, że tych urządzeń jest na rynku bardzo dużo do wyboru. Gdybym sama miała coś kupić, to wybrałabym się np. tu: http://www.euro.com.pl/ i poszukałabym czegoś odpowiedniego dla moich potrzeb. Dużym plusem jest to, że nie są tak strasznie drogie te sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ważne jest tez to jakie soki chcesz robic. W sokowirówce zrobisz i z marchwi, z cytrusów, bananów czy owoców leśnych. a wyciskarka raczej ogranicza do cytrusów...jeśli chodzi o wyciskarki właśnie zerknij do Duka . Mama ma taka i jest super www.dukapolska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, że dobrą alternatywą dla sklepowych soków są również soki z koncentratu (np. od firmy http://tab.pl/), które pozyskiwane są w naturalny sposób poprzez odparowywanie wody, bez utraty składników odżywczych. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Figlarek
Gdybyście chcieli poradzić się jaką wyciskarkę kupić to odradzam sklep www.terapiasokami.pl Oczekiwałem od sklepu profesjonalizmu oraz rzetelnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania droga mailową. Pani Elżbieta Perdjon (jak się podpisała) usilnie chciała abym zadzwonił lub żebym podał jej nr telefonu to oddzwoni. Mailowo nie była w stanie udzielić mi żadnej konkretnej odpowiedzi. Niestety jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam czasu na długie rozmowy telefoniczne. Jestem rozczarowany jakością obsługi bo pomimo zadanych konkretnych pytań w trzech wiadomościach nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi poza dziwnymi wymijającymi, tak jak by Pani Elżbieta bała się pisać tego co myśli. A może woli rozmawiać, bo to co mówi oczernia innych lub wcale nie jest skuteczną terapią? Nie wiem, nigdy się nie dowiem bo nie skorzystam z usług tego sklepu. Skutecznie mnie zniechęcił do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić stronę hurtmedyczny.pl szybka dostawa o dobry kontakt. Mają duży wybór wyciskarek. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×