Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćM

...............i już po

Polecane posty

Gość gośćM

kilka godzin temu rozwiodłam się.............wszystko odbyło sie błyskawicznie. dwa miesiące po złożeniu pozwu. jeszcze to do mnie nie dociera. jak łatwo można przekreslić 20 lat zycia . ślub przygotowujesz miesiącami, a rozwód, pstryk i już. co będzie dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie to,co sobie na nowo ułożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
długo to potrwa?.............myslę o przyzwyczajeniu sie do tej sytuacji. najgorsze, że on będzie mieszkał za ścianą, nie ułoże sobie życia, dopóki będzie mieszkał z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję Ci kochana mieszkania razem ze swoim byłym po rozwodzie, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
mam nadzieję, że po jakimś czasie zmądrzeje, sam zobaczy, że to chora sytuacja i sie wyprowadzi. choć znając go to ptrwa, inteligencją nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie masz gdzie się wyprowadzić? to faktycznie głupia sytuacja dwoje w zasadzie już obcych pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek że małżeństwo po rozwodzie mieszkało razem w dużym mieszkaniu a on przyprowadzał sobie koleżanki i uprawiali sex :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
mieszkanie jest moje, cała kamienica jest mojej rodziny, więc ja nie będe sie wyprowadzać ze swojego. on ma pokój na wprost wejścia, więc tak bardzo mi nie przeszkadza, z kuchni nie korzysta, tylko z łazienki. zobaczymy z czasem jak to sie ułoży. tylko, że dzis mam kaca moralnego, czy tak jest zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×