Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile może trwać katar

Polecane posty

Gość gość

Corka od zeszlego piatku ma gesty katar,do tego doszedl kaszel,lekarka powiedziala ze jest zaflegmiona i slychac szmery w oskrzelach,przepisala inhalacje . My z mezem tez chorzy. Tylko sie zastanawiam,bo ponad tydzien minal a nos caly czas zapchany,kicha i nie przechodzi ....ja bardzo czesto jak mialam katar to trwalo to min. 2 tygodnie,ale nie wiem czy to znowu takie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez ma od tyg katar ktory zmienil sie w bakteryjny idziemy dzis do lekarza pewnie dostanie antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, do 2 tygodni, zwykle trwa krócej, ale może być do 2 tygodni dobrze by było dać cos na rozrzedzenie wydzieliny, nie wiem ile dziecko ma lat, dobry jest sinupret, ale tylko do godz. 16, później już nie, naprawdę ładnie katar schodzi i faktycznie inhalacje, ale ja proponuje nebu-dose, to jest 3% sól,, a nie ta zwykła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią że leczony 7 dni a nieleczony tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to tylko powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trsss

Oferta inhalatorów w Polsce spora, ale nie spotkałem takiego sprzętu jak w Niemczech jakiś mini inhalator Clip – co jednak najciekawsze koszt to jedynie 7 euro a działanie naprawdę solidne więc jak będziecie w Niemczech to polecam sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur

Właśnie sporo osób sobie chwali ten Clip mini inhalator jako taki, który można łatwo ze sobą zabrać i ze względu na jego niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×