Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annakosiacka

Techniki sprezdaż czy dla każdego

Polecane posty

Gość annakosiacka

Hej, mam pytanie z nieco innej beczki. Wiem, że każdy może się rozwinąć, dojść wysoko, ale czy można eliminować swoje ograniczenia? Czy np. jako osoba nieśmiała, jest sens, abym robiła szkolenia z zakresu technik sprzedaży? Pytanie całkowicie poważne. Może lepiej iść w innym kierunku? Czy jednak szkolenie jest w stanie aż tak zmienić człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz się rozwijać i jesteś osobą, która jest otwarta na nowe wyzwania - jak najbardziej poznawanie technik sprzedaży dla takich osób ma sens. Bo wszystkiego można się wyuczyć - potrzeba tylko chęci. I nawet osoby, które mają problemy z komunikacją z innymi osobami - jeśli chcą, przezwyciężą swoje słabości. W Tide Software poznałam 4 dziewczyny, które kiedyś były zakompleksione, małomówne, a dzięki szkoleniom z technik sprzedaży w tej firmie i osobistemu rozwojowi jaki mieli z trenerami, otworzyły się i teraz potrafią sprzedać wszystko, nie mówiąc, że zagadać potrafią niejedną osobę ;-) Jakby ktoś chciał doszkolić się, firma aktualnie ma nabór w Białymstoku na różne stanowiska - warto !!! www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam kubik
Czy dla każdego? Raczej nie, ale wydaje mi się, że dla 90 proc. osób zdecydowanie tak. Każdy jest w stanie zmienić swoje podejście do wielu kwestii odpowiednio trenując i wykluczając złe zachowania. Wiadomo, że w przypadku osoby bardzo nieśmiałej do przełamania jest wiele barier, ale wszystko da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabeckiu
Jeśli pójdziesz do solidnego specjalisty z doświadczeniem to na pewno sobie doskonale z tematem poradzisz. Techniki sprzedażowe wymagają treningu - każda kwestia jaką poznasz, musi być wielokrotnie przećwiczona. I Ty sama obserwujesz w jaki sposób wpływa to na rozmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej kopeć
Ok. Robimy sobie takie szkolenie i co dalej? Bo też trzeba to trenować, wielokrotnie przećwiczyć, co nie? Jaka zatem różnica jest w stosunku do osobistego rozwoju? Daj proszę konkretny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, tu macie dobrą firmę i unikatowy produkt. Praca idealna pod ten temat , zarobki też będą konkretne. Podaję stronę - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com 2 firmy do wyboru. Umiesz sprzedawać ? rozmawiać ? to polecam 'lavylites' tu zarobki największe. Kontakt do mnie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat szkoleń i pracy można poczytać na gowork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Tulipanna
Ja nawet pokuszę się o teorię, że czasami te najbardziej nieśmiałe osoby są najlepszymi sprzedawcami. Jakiś czas temu firma https://aliorinstytut.pl/ przeprowadziła u nas w firmie szkolenie sprzedażowe wewnętrzne, dla naszego działu sprzedaży. Wśród zespołu były nowe osoby, które czuły się bardzo niepewnie w pierwszych tygodniach pracy. Ale jeżeli trafi się na dobrego trenera, a tutaj z pewnością taki był, który wie jak pokierować zespołem to rezultaty powinny być zaskakujące, co więcej skuteczny trener to podstawa, gdyż przypadkowa osoba zamiast motywować może jeszcze zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×