Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 ciąża

Polecane posty

Gość gość

hej:) mam synka 2,5 lat , planuję drugą ciąże ale się okropnie boje czy sobie poradzę ....chodzi o metraż mieszkanie (2 pokoje) .... i obawiam się o ciąże mój syn jest bardzo *****iwy boję się że mi skoczy na brzuch jak będę leżała itd , miałam cc druga ciąża też by się zakończyła cc (problemy zdrowotne ) ....nie wiem jak to jest z blizną gdzie będzie cięcie , czy blizna się rozciągnie itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie to nie aż taki problem wszystko zależy od organizacji a jak dzieci podrosna zawsze możecie zmienić na większe. Z synkiem tez nie przesadzaj bo to jest już rozumne dziecko i można mu tłumaczyć, że w brzuchu jest maleństwo i nie może skakać poza tym bez przesady jak niby miałby Ci skoczyć na ten brzuch żeby cos się stało. A co do przebiegu drugiej ciazy to może skonsultuj się z ginekologiem i dopytaj po pierwsze o ryzyko zrostów, problemów z blizną itd. Druga ciąza po cesarce jest zalecana po ok roku. I jest mase dziewczyn, które urodziły 3 dzieci przez cc więc jest to możliwe. Pytanie tylko jakie Ty masz problemy zdrowotne i jak ewentualnie one wpłyną na przebieg ciąży lub ciąża na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×