Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do matek po dwóch cesarkach

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam, że drugie cięcie cesarskie wykonuje się pionowo od pępka w dół. Jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda. Ja miałam dwa razy poprzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, drugie ciecie wykonuje sie dokladnie w miejscu starego (stara bliznę wycinają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę internetu. Już żadnych porad nie będę brała pod uwagę z wyjątkiem forum, gdzie wypowiadają się normalne mamy. O tu: http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/porod/cesarskie-ciecie-moze-powodowac-zrosty-przyczyny-i-objawy-zrostow-po-cesarce-czy-mozna-ich-uniknac,153_2520.html idiotka na dole. Już nie pierwszy i nie setny raz przejechałam się na poradach w internecie. Koniec! Panikuję, bo jestem po jednej cesarcę i strasznie pragnę mieć drugie dziecko. Bardzo dbam o wygląd i blizna byłaby dla mnie koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wycinają starej blizny w szpitalach obok mnie, tną obok i z tego co słyszałam tak praktukuje się w większości szpitali, to nie kliniki chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wycinają pierwszą, mowa oczywiście o bliźnie na skórze, bo na macicy są dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda jestem po drugiej cesarce, i stara blizne wycinaja i jest druga nowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie wiem, ja dopiero za 2 miesiące mam drugą cesarkę, ale tak mnie poinformowal lekarz, ze robi sie w miejscu starego ciecia i wycinają stara bliznę. Szpital w malym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 3 cc i nigdy mi żadnej nie wycinali, mam 3 tzn jedną grubą. I tak kazda moja znajoma co miała więcej niż jedno cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy drugiej cc wycieli mi stara bliznę, i jest jedna, lekarz zrobił bardzo ładne ciecie, oczywiście poprzeczne pionowe stosuje się tylko w zagrożeniu życia matki, lub dziecka np. wypadek samochodowy, gdzie natychmiast trzeba malucha wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem po dwóch cesarkach , mam jedną naprawdę bardzo cieniutką bliznę, bardzo nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bylam studentka widzialam ciecie cesarskie - to bylo drugie dziecko z cc pacjentki ciecie wykonuje sie po linii starej blizny, a macice tak jak da rade, bo nie widac na niej blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×