Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlekK3

Czy zdecydowalibyście się na wynajęcie prywatnego detektywa?

Polecane posty

Gość OlekK3

Mam takie pytanie, czy skorzystalibyście z usług detektywa jeśli mielibyście podejrzenia, że Wasz mąż/żona Was zdradza? Mój przyjaciel wyskoczył do mnie wczoraj z tym pomysłem i stwierdził, że chce sprawdzić swoją żonę. Prosił o pomoc w znalezieniu kogoś zaufanego. Tylko, że ja nie jestem do końca przekonany co do tego pomysłu. Znam ich oboj***ardzo dobrze i długo i nie chciałbym się mieszać w ich sprawy. Jeśli to faktycznie prawda i żona go zdradza to bardzo mu współczuję, ale co ja mogę? Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiligranowaPannna
Rozumiem Cię i nie rozumiem :P Z jednej strony jest dla mnie jasne, że nie chcesz się mieszać, bo to ich sprawy. Ale z drugiej on Cię prosi o pomoc w znalezieniu detektywa, a nie żebyś to Ty tym detektywem został :P A co do odpowiedzi na pytanie z tematu to oczywiście że bym się zdecydowała. Sama korzystałam z detektywa. Co prawda w sprawie spadkowej, ale jeśli miałabym podejrzenia o zdradę również zgłosiłabym się do nich po pomoc i dowody. Uważam, że w dzisiejszych czasach to już dość popularna usługa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekK3
Filigranowa może i masz rację, ale mi pomoc przyjacielowi w szukaniu detektywa kojarzyła się po prostu z mieszaniem się w ich sprawy. Chociaż z drugiej strony on wie, że ja nie korzystałem nigdy z takich usług, więc nie bardzo wiem jak mu pomóc. A ten Twój detektyw to jakiś zaufany? A z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiligranowaPannna
No oczywiście, że zaufany skoro sama z niego korzystałam. Tutaj możesz sprawdzić informacje o nich, cennik itp http://www.spyshop.pl/content/prywatny-detektyw-63 W sumie jak na takie usługi to ja za swoją sprawę nie zapłaciłam wcale aż tak dużo. Myślałam, że więcej mnie to wszystko wyniesie. Firma jest bardzo duża bo pracują na terenie całej Polski, więc pewnie nie będzie problemu z lokalizacją w której mieszka Twój kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
chłopie, bierz te namiary na detektywa i jak najszybciej przekazuj koledze! Ja nie kumam w ogóle jakie Ty masz obawy. Co to znaczy, że nie chcesz się mieszać? A Ty byś chciał żeby żona cię po rogach robiła? Pewnie w takiej sytuacji sam byś prosił o pomoc. Nie zostawiaj kolegi w takiej sytuacji samego, bo to najgorsze co możesz zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2323
Detektyw wszystko wyjaśni. Ja miałam podejrzenia co do tego, że mój mąż mnie zdradza. Skorzystałam z usług CBDiO - www.cbdio.pl . Po miesiącu okazało się, że to tylko moje domysły. Nie było chryi w domu, a ja miałam pewność, że koleżanka to tylko koleżanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_Nowosielska
Dzięki za polecenie. Trafiłam tutaj na portal, bo szukam detektywa, który sprawdzi, czy rzeczywiście mój chłopak nie ma nic za uszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dziękuję. Odezwałam się do tej firmy i rozpoczęliśmy współpracę. Mam nadzieję, że efekty będą szybko widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×