Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianka12340

Życie po porodzie i durny mąż.

Polecane posty

Gość Olivier z nk
 

Miesiąc temu urodziłam sn( 15 godzin rodziłam), karmie piersią i czuje się jak potwór. Nie zaniedbałam się ogólnie ale brzuch mi został i 4 kg z 18 ciążowych. Zawsze byłam bardzo szczupła i tym bardziej mój wygląd mnie dobija. Chudne ale powoli (0,5 kg tygodniowo ), diety drastycznej nie zastosuje bo nie chcę stracić pokarmu - od męża nie usłyszałam od dawna nic miłego, cokolwiek by mnie ucieszyło. Jeszcze ostatnio zachwycał się kelnerką, młodą, drobną, szczupłą-przy znajomych to zrobił, miałam ochotę dać mu w twarz. Praktycznie od samego porodu namawia mnie na sex( miałam sporo szwów, jemu to nie przeszkadza, a ja się boję nawet dotknąć), oralny ma kiedy chce. Zero zrozumienia, zero wsparcia psychicznego. Przy dziecku też nie zbyt chętnie mi pomaga i jeszcze chce kolejne jak najszybciej a ja mam dość i chce mi się płakać.

To przez tego PASOŻYTA BACHORA.

Uśpij go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis
 

To przez tego PASOŻYTA BACHORA.

Uśpij go

Dokuczanie innym naprawde cie tak rajcuje? Oby karma do ciebie nie wrocila za takie slowa. W przeciwnym razie wlasnym jadem sie otrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis
 

To przez tego PASOŻYTA BACHORA.

Uśpij go

Dokuczanie innym naprawde cie tak rajcuje? Oby karma do ciebie nie wrocila za takie slowa. W przeciwnym razie wlasnym jadem sie otrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×