Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

12 latka sika w majtki

Polecane posty

Gość gość
Mój syn ma 14 lat, nosi pieluchy pampers active baby 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna iść do lekarza. Jej córka prawdopodobnie ma problemy z układem moczowym albo coś sie dzieje np w szkole i tak odreagowuje stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeny ludzie ona ma dopiero 12 lat to normalne ze się zleje w spodnie.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalando
moja siostra tez w tym wieku tak miala w ciagu tygodnia w spodnie zsikac sie zdarzala az 5 razy z czasem minelo... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizelny
przeciez nic takiego sie nie stalo to ze 12- latka to nie moze sie zesikac?? starszym zdarza sie posikac wiec spokojnie wyrosnie z tego. Jeszcze pol biedy jak sie zsika gorzej kiedy walnie kupe to dopiero obciachowa sytuacja :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoher
zdarza sie :-D. mega obciach taka duza laska i jeszcze w spodnie sie posikac potrafi :-D ale shit!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bube
Skoro nie czula gdy sie posikala na kanapie to ma pewnie przeziebiony pecherz, bo w tym wieku raczej dziewczyny korzystaja z ubikacji... . Mimo tego to taki wiek ze czasami sie jeszcze zsika nie raz.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;32 z tym, że niby jest od opieką 50 "lekarzy" a i tak dalej sika w majtki nfz i leki to zło tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gifo
ciekawe kto ja przebiera jak sie zesra w spodnie.... :-D ale obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Idiotka wymyśliła Prowo a inne idiotki jej wierzą i doradzają. jednak głupota ludzka nie zna granic.;-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baner
z doswiadczenia wiem ze takie wpadki w tym wieku sie zdarzaja moja siostra tez to przechodzila,w dzien potrafila sie czasami 2 razy zsikac w spodnie albo popuscic... to normalne na szczescie to ma juz za sova wyrosla z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy brat
moja mlodsza siostra tez ma 12 lat tak samo zalicza wpadki i dosc czesto lecz wiemy co zrobic jak sie zesika to przebieram w suche rzeczy i tyle... czy jak popusci kupe,nie robimy afery z tego wyrosnie wkoncu. Trzeba spierac jak wtopa sie przytrafi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpexo
moja siostra ostatnio sie zesikala po drodze do domu ma tez 12lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to nie koniecznie musi być problem geologiczny raczej ż 12 czy 13 Markiem trzeba iść do psychologa bo to może być na tle nerwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfo
przeciez to nuc takiego zdarzaja sie wpadki nawet u dziewczyn w tym wieku to normalne. Staraj sie ja czesciej zachecac na korzystanie z ubikacji. Suche dni nagradzaj to nic w wieku 12 lat sie posikac moja siostra tez tak miala potrafila sie zsikac po 2 razy ale tylko czasami.. :-D. Przebierz gdy wpadka sie zdarzy i tyle... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Asi
Moja corka ma tez 12 lat i jak zdarzylo jej sie zesikac w majty to przebieralam za kazdym razem to nic zlego obciachy sie zdarzaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma 9 lat i popuszcza mocz a czasami kał leczymy się już długo na pęcherz i nerki podstawowe badania moczu i posiew koleżanka powinna zrobić i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luno
Spokojnie ona wyrosnie z tego,w tym wieku to normale zsikac sie w spodnie nie tylko jej sie takie wpadki zdarzaja :-D szybko przebierz i po sprawie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventyl
Taka duza a siura w majty ale beka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzu
z moja mlodsza siostra tez mamy taki problem. Czasami jest suchy okres siora zalatwia sie do ubikacji ale po pewnym czasie kilka razy w misiacu potrafi sie zsikac w spodnie no ewentualnie tylko popuscic. Zdarza sie ze zrobi tez kupe :-D. Ma 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lure
i co stalo sie cos?? nie wytrzymala to sie posikala proste... . W tym wieku to normalne siurnac w spodnie... :-D. Nawet jak zrobilaby kupe pzebierz i juz..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam problem. Badania, lekarze, więcej pić, zwykłe bzdury. Moja siostrzenica sikała do 13 roku życia i to tylko w szkole. Po prostu jej minęło. Ale na pewno miało to podłoże psychologiczne, siostra opowiadała, że młoda nienawidziła szkoły, nie chciała tam jeść ani pić, koleżanki niby jakieś miała, ale raczej pseudo, oceny różne, takie średnio 4, 3. Z tego co wiem, lubily sobie na niej dzieciaki poużywać chociaż kozłem ofiarnym nie była. Dziewczyna teraz jest po maturze, w liceum były problemy z wagarami i chłopakami. Idzie na studia, ale nadal jest jakaś dziwna, bardzo cicha, ma kłopoty z nawiązywaniem relacji. Myślę że dziecko trzeba zabrać do psychologa, aby upewnić sie czy wszystko ok. Dla jej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sikała w szkole to pewnie też śmierdziała po tych kilku godzinach, nie dziwię się że dzieciaki jej dokonywały. Biedne takie dzieci, jeśli rodzice nie potrafią pomoc to szkoła powinna też jakoś reagować, bo nie wierzę że nauczyciele nie widzieli problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z pęcherzem, przecież w tym wieku już doskonale się wie, kiedy się chce do toalety i potrafi wstrzymywać. Jakby to było tylko w nocy to może na tle nerwowym, ale w dzień, to na pewno choroba dróg moczowych albo pęcherza. Gratulacje, że matka to olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dander
u mnie w busie kiedys tez jedna 12letnia dziewczyna zesikala sie do spodni.... :-D. Probowala wstrzymac ale nie wyszlo,mysle ze tak samo oba probuje wstrzymywac i dlatego zdarzaja jej sie takie wpadki. Ale to jej minie wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie żadne "minie" i prpoblem z pęcherzem tylko problem napięciowy w glowie dziecka i rodzice bez trudu powinni rozpoznać podłoże i pojsc do terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borner
spokojnie to normalna sprawa kazda w tym wieku sie zsikala w spodnie,jak juz zdarzyla sie taka sytuacja to przebiez i tyle. Nawet jak sie zesra to przebiez takie sytuacje 12 latkom sie zdarzaja... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucio
U nas moja siostra tez ma 12 lat gdy zdarzy sie jej zesikac to mama przebiera bez zadnych problemow usmiechnie sie i mowi ze to sie zdarza :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie moczylam jak mialam 12 lat. Znaczy sikalam w lozko mimowolnie. Snilo mi sie ze siedze na kiblu no a nie siedzialam. A rano awantura. Nic nie pomagalo nawet lanie od ojca pasem. Moja babcia wszystkim rozpowiadala ze sikam do lozka. Wstydzilam sie strasznie wszyscy sie smiali ale nie potrafilam nad tym zapanowac. Mamá chodzila zw mna po lekarzach, nawet do psychologa mnie zabierala i nikt Nic nie znalazl. Samo przeszlo. Nie pamietam w jakim wieku ale mysle ze 12-13 lat bo jako 14 latka jezdzilam na kolonie i juz nie mialam problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę podnieca was pisanie takich pierdół na babskim forum macierzyńskim zboczuchy? Nie macie swoich stron do wymieniania się fantazjami i to takimi perwersyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×