Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivaldi

student "reklamy" szuka zleceń

Polecane posty

Gość vivaldi

hej jestem jeszcze w trakcie studiow ale wydaje mi sie ze moge zaoferowac cos fajnego dla poszukujacego za niewygorowana cene i chcialbym sie oglosic na jakims profesjonalnym miejscu jak np myspace jest dla muzykow ale nie bardzo jestem wtajemniczony przepraszam za brak pl znakow ale mam usterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanHilary
czyli taki wolny strzelec bez wykształcenia? hehe najrozsądniej będzie freelancer com pl nie wiem, jest też taki portal który ma w nazwie "zlecenia" i końcówkę "net" ale nie pamiętam dokładnie, poszukasz sobie w google albo jopillo com to tam moja żona szaleje przy obróbce zdjęć. grunt to porównać główne zalety i wady. np w freelancer com będzie więcej ofert na wyższym poziomie ale zagranicznych a na jopillo rodzime i świetnie zaprezentowane ale już mniejszy wybór. musisz posprawdzać sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka389
Freelancer przejął te zlecenia.net i jest to jeden serwis teraz. A co jopillo mam doświadczenie z korzystaaniem z usługi pana od elektryki, dobrze jest bo wszystko wcześniej się można dowiedzieć zanim masz fachowca w domu. Na pewno więcej ludzi tam zagląda, na pewno też w Twojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×