Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinKKa89

Płyta do zabudowy kuchennej

Polecane posty

Gość polinKKa89

hej, razem z moim bf urzadzamy sb kuchnie i mam w zwiakzu z tym pytanie czy lepiej wybrac plyte indukcyjna czy gazowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazowa gaz jest tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek_pajak
Jak chcesz zaoszczędzić to gaz zdecydwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skelliger
Nie wierzę w to co tu czytam. Możę i gaz jest tańszy, ale na dłuższą metę opłaca się bardziej indukcyjną, bo potrzebuje mniej energii i mniej zapłącisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie indukcyjna - bezpieczna w przeciwieńtwie do gazowej, no i szybciej się gotuje jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinKKa89
a jak jest z tymi naczyniami do plyty indukcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irwin
no niby z tej stali ferromagnetycznej mają być zrobione, ale szczerze? ja korzystam z garnków, które pamiętają jeszczed mooją babcię i normalnie się grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam ze wystarczy magnesem sprawdzic jak magnes sie przyciaga do garnka to morzesz korzystac z indukcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinKKa89
ta indukcyjna beko tania faktycznie - chyba juz wiemy co wybrac. Dzieki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętnie - najważniejsze że nie ceramniczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss jula
Ja tam mam indukcyjna ijestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidercia
Ja mam indukcję EHH4654HFK i jestem bardzo zadowolona. Duzo lepiej sprawdza się niż ceramiczna czy gazowa. Chociaż zalezy co kto woli. Moja koleżanka kupiła sobie electroluxa gdzie są dwa palniki indukcyjne i dwa na gaz. Sprawdza się to u niej bo mieszka w domku i nie zawsze ma prąd. Wtedy podpina butlę z gazem i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka3
Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest produkowane. Co to za model? Czy to kosztuje więcej od płyty całkowicie indukcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknic
Taka mieszana płyta nie jest droga wcale, bo ten model EGD6576NOK kosztuje na necie 1300zł. Chociaż ogólnie to się sprawdza u osób mieszkających w domkach gdzie jest opcja problemów z dostawą prądu. Ja mam akurat tylko indukcję i nie wyobrażam sobie teraz gotowania bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janatka
A co jakbym chciała u siebie indukcje, ale nie mam siły w bloku? Wszystkie płyty indukcyjne działają na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta03
Najlepiej zapytać się w sklepie, w którym kupujesz, ale z tego co wiem to niektóre electroluxy przystosowane są do Twoich wymagań. Musisz szukać takiej z opisem FlexiPower (np. ElectroluxEHH3634F9K)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litdka
Właśnie, ja mam taką z flexi power, podłączoną do zwykłego gniazdka, działa sprawnie i nie straciła przez to mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegrina
Ale FlexiPower nie robi problemu z podłaczeniem. Jak już podłaczysz rodziela moc na miejsca grzejne tak, żeby nie przekroczyło mocy Twojej fazy. To takie niezależne sterowanie. Nie trzeba się bać o bezpieczniki. Ustawiasz moc płyty w zakresie od 1500 W do 7200 W i wybierasz zasilanie z jednej lub dwóch faz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za płytę ceramiczną i elektryczną.Nie chce być uzależniona tylko od jednego rodzaju energii.Jak wyłączą prąd,to nie zrobisz sobie nawet herbaty.Ponieważ u mnie zdarza się to kilka razy w roku,wybrałam płytę gazową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×