Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 tydzień. Poczułam ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny :-) jestem w 14 tyg ciąży. Jest to moje drugie dziecko. Wczoraj poczułam w dole brzucha serię "puknięć". Delikatnych oczywiście, ale byłam pewna że to było dzieciątko. Jednak czy to nie za wcześnie? Czytałam o tym dużo i niby jest to możliwe... Dodam że jestem bardzo szczupła. W pierwszej ciąży poczułam ruchy kolo 16-17 tyg. Powiedzcie dziewczyny jak sądzicie? Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe, szczególnie jak miałaś coś obcisłego na brzuchu, wtedy czuć bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem w 14 tygodniu ciazy ale pierwszej. Kazdy mi gada o jakis bulogotaniach, motylkach, przelewaniach a ja nic nie czuje. To ja nie wiem czy cos ze mna nie tak czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam coś w rodzaju jakby mi mróweczki od środka chodziły, takie łaskotanie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ja w pierwszej Ciąży tez nie wiedziałam o co z bulgotaniem chodzi.. I w sumie nadal nie wiem bo czułam takie pukanie od środka jakby ktoś mega delikatnie dotykał, później zaczęłam odczuwać to coraz mocniej i to były ruchy. Teraz wiem czego się spodziewać i stad moje zdziwienie ze tak szybko. Dodam że moja ginekolog powiedziała ze ruchy będą około 18 tyg i mi się "zdaje". Ale to mnie jakoś nie zdziwiło bo w pierwszej ciąży było takie samo gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogole dziwnie przechodze ta ciaze. Typowych objawow nie mam. Gdyby nie brak okresu i test to bym sie nie zorientowala. Ani nie wymiotowalam (moze 2 razy), ani zgagi, zachcianek, spania, piersi mnie nie bola, no nic prawie. Jedynie co to cera mi wygladzila sie i pazury urosly. Nie czuje mrowek, bulgotan, inna sprawa jest to ze jestem szczupla ale tluszczyk na brzuchu od zawsze mialam. Moze przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze tak przechodzisz. Ja mam mega mdłości.. Na twarzy mnie wysypało i wyglądam jak pryszczata małolata. Do tego ciągle chce mi się spać i boli mnie głowa co chwile. Także ja bym się nie przejmowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to za szybko na ruchy. Dziecko ma kilka cm i raczej nie można tego wyczuć jak się rusza. Slyszalam juz o tym ze niby niektóre czują juz w 15-16 tyg ale nie sądzę żeby to były prawdziwe ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero w około 20tc poczułam. A za 4 tyg lokator ujrzy świat heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewna jesteś że to 14 tydz ? może to "starsza" ciąża a nawet nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czujesz ze jestes w ciazy, za toja sie stresuje czy wszystko ok bo nic nie czuje. Zadnych objawow. A co do ruchow to 14 tydzien to nie male dziecko to ma 7 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czuje ze jestem w ciąży ale za to ty masz siłę na wszystko a ja wiecznie zmęczona :-( co do wieku ciąży to byłam ostatnio na badaniach prenatalnych wiec raczej ciąża starsza nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ginekolog ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pierwsza ciaze jak przechodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak samo :-( przespalam ostatnie tygodnie, wymioty do 4 miesiąca, ale zapachy męczyły mnie do samego końca i teraz powtórka z rozrywki :-) ale znam osoby które miały tak jak ty i wszystko było dobrze z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×