Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amka1122

nienawidzę swojej pracy

Polecane posty

Gość amka1122

Cześć, proszę osoby postronne o radę. Nie znoszę swojej pracy, zakresu obowiązków jakie muszę wykonywać. Trzyma mnie tam jedynie pensja. Zarabiam 2600 na rękę, a pracuję od dwóch lat. Niedawno skończyłam studia. Nienawidzę tego co muszę tam robić, owszem mam niezły zapie*dol ale są to zadanie nie wymagające mózgu, mało ambitne, codziennie to samo, zero rozwoju, jestem recepcjonistką, ale robię wszystko, nie jest to stereotypowa praca, gdzie recepcjonistki siedzą za ladą i piłują paznokcie, ja naprawdę ciągle biegam i coś załatwiam, pracownicy przychodzą do mnie z każdym problemem i pierdołą, wszystko muszę załatwić JA. Tak jak napisałam to nic trudnego ale jest tego tak dużo i jest to tak niewymagające mózgu, że rzygać mi się chcę jak o tym myślę. Dodatkowo przy tym wszystkim muszę oczywiście być ciągle uśmiechnięta i udawać, że jestem szczęśliwa. Podczas gdy tak na prawdę mam ochotę wystawić do wszystkich środkowy palec, muszę obdarzać ich "szczerym" uśmiechem. Czuję się w tej pracy jak w więzieniu-nienawidzę jej i chciałabym odejść, ale boję się, że nie znajdę lepszej, dodatkowo, że jest to praca, gdzie mam szanse rozwoju ale muszę na nie poczekać 1-3lat. Nie wiadomo dokładnie kiedy. Tylko, że każdy dzień coraz bardziej mnie wykańcza. Boję się, że nabawię się jakiejś choroby z frustracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym została, zawsze może być gorzej, dużo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ja bym dała za taką pracę. Doceń..pracowałam 7 lat na stanowisku wymagającym mózgu. Skończyłam na totalnym wycieńczeniu organizmu w szpitalu. Rok się podnosiłam i jeszcze nie jest dobrze :( Marzę o pracy jak twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś niezadowolony z obecnej pracy to spróbuj poszukać nowej..na przykład wśród ofert na gowork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nienawidzę swojej, jest stresująca, psychicznie siadam ale nie mam widoku na inną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nie tak łatwo znaleźć inna i tak sie jest w jakimś potszarzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem czuję się jak niewolnik, który nie widzi wyjścia z sytuacji :( pracuję w tym samym miejscu wiele lat i nie widzę końca :( niestety nie mam znajomości a co gorsza pomysłu na coś innego, wlazłam w g..... i siedzę w nim .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to się tylko wydaje, że recepcjonistki siedzą i tylko się uśmiechają, a naprawdę to nie taka lekka praca. Nie każdy nadaje się do tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×