Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekarz dla synka, Londyn

Polecane posty

Gość gość

Cześc, szukam dobrego pediatry dla mojego synka. Najlepiej żeby był Polakiem. Znacie kogoś godnego polecenia? Ważne żeby miał dobry kontakt z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Beate Szymczyk - Hałas, naprawdę świetny specjalista. Ma ona bardzo dużą wiedzę, oraz wspaniałe podejście do dziecka. Z tego co wiem jest teraz w Londynie i przyjmuje w Klinice My Medyk na Hanger Lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, doszły mnie słuchy, że dr Beata ma jutro występowac w TVP Polonia o godz. 21:30 (czasu UK), widocznie rzeczywiście jest ona dobrym specjalistą skoro interesują się nią media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, tak Pani Beata Szymczyk-Hałas brała udział w programie i wypowiadała się na temat szczepień w UK i Polsce. Jeżeli ktoś ma ochotę może obejrzeć powtorke na stronie TVP Polonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także to widziałam :) Odwiedzam ja z moim synkiem w Polskiej Klinice My Medyk na Hanger Lane. Serdecznie polecam każdemu. Pani dr posiada wielką wiedzę, zresztą jak widać było w programie. Pozdrawiam, Dumna Pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za polecenie, odwiedziłam wczoraj My Medyk i dr. Beatę z moim synkiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, tak jak mój synek a to chyba najważniejsze. Pani doktor ma wielką wiedzę i świetne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Beatę znam jeszcze z Polski oraz innej kliniki w Londynie. Również mogę polecić ją każdej mamie która szuka dobrego lekarza dla swojego dziecka. Chyba samą zacznę odwiedzać teraz My Medyk, mam znacznie bliżej niż poprzednią przychodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×