Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 tyg do porodu a tu okropne przeziębienie

Polecane posty

Gość gość

Co mam brac bo lekarz nic mi nie da, a wszystko mnie boli, katar i kaszel nie daja mi spac, masakra niedlugo rodze a jestem oslabiona, moze ktos doradzi bo paracetamol to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaminę C w proszku. Dużo, bo masz niedobór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorącej herbaty nie można pić na kaszel, mocno ciepla tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że Ci nie da? Ja po kilkudniowej kuracji domowej która nic nie dala dostałam antybiotyk a na kaszel dodatkowo syrop prawoślazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z syropów możesz Stodal i całą serie tantum verde dobry jest spray na gardło. Z tantum verde możesz wszystko tylko uwaga na dawki nie bierz całej serii na raz bo możesz przedobrzyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syrop Prenalen i próbuj domowych sposobów i do łóżka - wygrzać się. Jak to tylko przeziębienie, to przejdzie za kilka dni, to że masz termin za 3 tygodnie nie oznacza, ze za tyle urodzisz. Moze3sz urodzić za 4,5 tygodni i na pewno się wykurujesz do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imbir, tylko korzeń a nie suszony, syrop z buraka: wydrążyć dziurkę w buraku, nasypać cukru, postawić w cieple miejsce, po paru godzinach wypić. Syrop z cebuli, co jeszcze, do nosa woda morska, albo prenalen katar, w ogóle ten syrop prenalen też możesz pić. Miód, cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×