Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Usia1993 z telefonu
Wanilia no ciekawe jak się sprawa rozwiąże a co byś chciała druga córkę czy chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
W pierwszej ciąży mdłości pojawiły się bardzo szybko i miałam wstręt do mięsa i wyszedł syncio... trochę się boje jak dam rade z 2 brzdqcami no ale przecież musi być dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy990
Co do FB to ja swojego usunełam, więc ewentualnie musiałabym założyć nowe. Poza tym nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa. To dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Dzisiaj mialam zgage zapilam mlekiem i jakos dziwnie mi bylo ale naprawde nie chce sie nakrecac czekam cierpliwie na rozwoj sytuacji mose we srode rano zrobie test ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia 1993 marzymy z mezem o drugiej coreczce :) ale cos mi sie zdaje ze bedzie chlopak :p najwazniejsze by bylo zdrowe :) teraz tylko o tym mysle - by bylo zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras z Was zwrocila uwage, ze przy wyznaczaniu terminu jakby nie brali pod uwage, ze 2016 jest przestepny? Np jesli poczatek cyklu to byl piatek, to 40 tygodni mija w piatek, a termin mi wyznaczaja na sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Na zgagę to chyba za wcześnie . Zgaga to efekt wielkiego brzucha gdy xoladek w gore sie przemieszcza. Ja chyba dzis zrobie test ale czuje ze nic z tego nie będzie bo moje piersi juz są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość to ja nie łączę z tym odnośnie zgagi. Dzisiaj 24dc.... :) jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mnie też wczoraj pierwszy raz porządnie zamdlilo; ) a to początek 7 tc :) jestem też za fb jak będziemy w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Esmi mamy synków w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Ja czuje mega zmęczenie , bolą mnie tylko jajniki i potwornie bolą piersi ale dziwne jest dla mnie to ze bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy i wysypało mnie na buzi gdzie ja praktycznie nigdy nie mam trądziku. Nie czuje się jakbym miała dostać @ , mam nadzieje że przeczucie mnie nie zawiedzie i rzeczywiście się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Ja tez jestem strasznie wysypana , ciągle mam jakies dziwne sny , mdli mnie codziennie od południa do wieczora , bol brzucha i jajników , zmęczenie , wrażliwe i swędzące piersi oraz bol sutków . Powtórny test zrobię w środę i będzie wiadomo na 100 % bo jakos nie ufam tej słabej kresce. Ciekawe jak tym razem będzie z waga mam nadzieje ze nie za dużo . Z córką zaczynałam na 54 a skończyło sie na 72 wiec 18 kilo . Teraz zaczynam z 59 chce góra z 13 kg . Postawie na zdrowe odżywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Ja w ostatniej ciąży miałam 20 na plusie czyli 70 kg wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Ja się trochę boje tego tycia bo jestem pulchniejsza ( ważę 72 kg ) teraz 2 przytyłam bo było 70 ale kiedy zaczęliśmy planować maleństwo to rzuciłam palenie wiec te 2 kg to i tak nie dużo . Ważyłam zawsze 58 kg ale antykoncepcja to wszystko zepsuła . Miałam wiele problemów przez to ze mój były bardzo nie chciał dziecka i brałam tabletki anty . I trochę się boje ze tabletki narobiły za dużo szkód ... Ale staram się być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morelove a co za tabsy bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Esmi a masz jeszcze inne objawy oprócz zgagi, ja nie wiem czy nam się udało wczoraj bolały mnie piersi dzisiaj już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelove
Różne ... Miałam co chwile zmieniane bo nie pasowały . Po 4 latach jak wyrósł mi guzek na piersi to dowiedziałam się ze mój organizm nie akceptuje hormonów z tabletek i plastrów . Juz 2 lata nie biorę anty . Guzek miałam wycięty ale wyrósł nowy w tym samym miejscu ... Lekarz powiedział że jedyne co może mi wyregulować hormony to ciąża ale najpierw trzeba w nią zajść . Jesli teraz się nie uda to muszę zrobić badania na płodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Dziewczyny, które czekają na @ macie może już jakieś objawy, albo czujecie się jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja mam napięcia szybko się denerwuje ale nie wiem czy to przez ciążę :-) za kilka dni się okażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,wczoraj mnie tu nie bylo,a tu tyle wpisow:-)super!Ja powtorzylam wczoraj test i potwierdzily sie 2kreski:-)!Wanilia86 mnie podobaja sie imiona Arleta i Alicja oraz Karol i Krzysztof:-)a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Usia1993to nieduza roznica bedzie u Ciebie miedzy dziecmi:-).BO1984 ja poki co czuje sie b.dobrze i nie mam objawow ,czasami czuje delikatnie podbrzusze,ale to nie ból.Jagodowomi gratuluje!:-)Morelove i Esmi90 3mam mocno kciuki za Was:-*! PEGGY990 u mnie wie mąż i najbliższa kolezanka,jesli 26 listopada ginek powie,ze wszystko ok powiem rodzicom i dziadziusiowi.Witaj gość to ja:-)gratuluje! Dziewczyny,wiem ,ze juz Was pytalam ale tak mysle,by ta bete zrobic przed wizyta u ginka,ale czy w tygodniu warto ja tez robic??Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Cos sie nie wstawila liczba,tzn czy w 8tygod ciazy warto robic bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Gość 321 w 8 tyg warto pójść na usg Ja w poprzedniej ciąży startowała z 86 przytyłam do 103.6 odzywałam się zdrowo schudłam 2 tyg po porodzie juz 81 ale przytyłam jak małego odstawiłam od piersi do 85 właśnie zaraz pójdę się zwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magapada85
Dołączam się: Dzis zrobiłam test, wg kalkulatora termin na 08.07. To moje drugie dziecko. Pierwsze ma 16,5 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Gosc321 ja dopiero będę testować.ide właśnie kupic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi kiedy test robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Usia1993 ja tez przytyłam po odstawieniu od pierś . A ile karmiłaś ? Co do moich objawów to do tego co pisałam wczoraj doszedł często mocz , ciągle biegam do WC i w nocy tez . Owulacja byla prawdopodobnie 29.10 wiec dużo mam objawów do dzis w porównaniu do pierwszej ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość pewnie zrobię w sobotę nie wcześniej bo pewnie nic nie wykażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedna krechą wiec powodzenia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×