Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość5551

12tc. I pierwsze ruchy? Możliwe?

Polecane posty

Gość gość5551

Hej :) jestem w 12tc. I wczoraj wieczorem jak leżała na boku poczułam jakby kilka pulsacji, i przed chwilą to samo. Czy to możliwe pierwsze ruchy dziecka czy raczej sobie wmówilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P****alo cie dziecko? Toc jeszcze bachor sie nie rozwinal i juz ma karate cwiczyc w twoim bebenie?:_o boze co za gimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5551
Odpisze mi ktoś normalny a nie nie dojrzały umysłowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ruchy od 12 tygodnia. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Każda z nas zna swoje ciało i wie lepiej niż ktos z boku.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To predzej ruchu jelit bo macica je przesowa. Dziecko w 12 tyg ma kilka cm wiec nie mozna poxzuc jego ruchu. Juz w 17 predzej uwierze ze ktoras czuje ale tak naprawde to okolo 20 mozna wyczuc. Qle tu na kafe szczegolnie wieloletnie staraczki jak wkomcu zaciaza to ruchy juz przed zagniezdzeniem zarodka czuja)) hehe naeet jak plemnik sie przemieszcza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po 20 tygodniu? Nie przesadzajmy. W 17 tyg to normalne że się zaczynają... Jeśli jesteś w drugiej ciąży to już około 15 tyg można wyczuć. W 12... Bo ja wiem. Słyszałam o tym, ale Nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5551
Więc pewnie to jelita ;) Ale można normalnie to napisać a widzę że co poniektórzy mają ze sobą jakieś problemy skoro potrafią tylko albo krytykować albo pisać jak niedojrzały umysłowo człowiek. Za wszelkie inne komentarze na poziomie bardzo dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz kiedys czytalam tu jak rozne panie w pierwszej ciazy czuja ruchy przed14 tyg.. nie wiem ile w tym prawdy.. Niby dziecko moze byc o 2 tyg wieksze.. Ale wiem jedno ja po ciąży jak juz poznałam te uczucie to potem nie bedac w ciazy nie raz czulam podobne "ruchy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ruchy tylko praca jelit jak mozesz czuc cos tak jeszcze malutkiego i to przez banke wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×