Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pit2014

Fantazje jej i jego. Tak bliskie, a tak odlegle

Polecane posty

Gość SłodkaTrucizna
No cóż ,osoba posiadajaca połączenie tych wszystkich cech,to byłby już ideał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitolenie jej i jego zadziwiające jak często spotyka się to na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Bycie z kimś, to ogólnie jest "praca" nad samym sobą. Inaczej nie da się stworzyć normalnego związku. Oczywiście dotyczy to obojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę w "ideały", w to, że są - nawet jeśli potem w życiu widać, że i ideały mają swoje wady. Nikt nie jest od nich wolny. Nie poddawaj się zatem w poszukiwaniach, no i żeby rozmiar nie był zbyt mały ;-) Fajnych facetów nie brakuje. Podobnie jak fajnych kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ledymara
To nie pitol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Ideałów nie ma ale to nawet dobrze bo one są przewidywalne a w szarej codzienności dnia odrobina szaleństwa i spontaniczności jeszcze nikomu nie zaszkodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar rozmiarem ale umiejetnosci są jeszcze ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
dziękuje:-) Mam taka nadzieję:-) Przy tym jestem realistka,nie mam oczekiwań z księżyca,Życie uczy pokory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Pit Mężczyźni są bardzo wrażliwi na punkcie swojej męskości tak samo jak kobiety na punkcie swojego biustu. Każda płeć ma swój "konik" i tego raczej nie wyprzemy ze swojej podświadomości. Tak już to zostało zapisane w genach z racji nacji. Aczkolwiek, możemy to zminimalizować dając drugiej osobie poczucie pewności wzajemnej atrakcyjności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Tylko u mężczyzn przyrodzenia na pierwszy rzut oka nie widać. Biust zaś tak. I może on być również "przekleństwem". Coś wiem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
SłodkaTrucizna Dlaczego przekleństwem? Można go polubić a nawet wykorzystać jako atut:) Mój też nie jest małych rozmiarów a lubię jego kształt i to jak przyciąga wzrok ukazany w delikatny sposób::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci czesto maja tak ze maja malego a jak stanie to dopiero widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magica Żeby potraktować go jako atut musiałam dojrzeć. Malutka i drobna ,obdarzona nieproporcjonalnie dużym biustem od dziecka właściwie slyszalam niewybredne komentarze,choć zaslanialam się po sama szyję. Faceci zamiast w oczy wgapiali się w nie. Teraz faktycznie wyluzowalam, wiem ,że taka jest natura mężczyzn i uważam ,że to mój atut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Wpis wyżej jest mój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
SłodkaTrucizna Czyli wszystko musi mieć swój odpowiedni czas i porę by jawiło się jako przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaTrucizna piękny biust to zaleta, a nie przekleństwo pod dwoma warunkami: 1) sama uznajesz go za atut, 2) nie masz pecha przebywać w towarzystwie nieokrzesanych prostaków. To prawda, że piersi zwracają uwagę każdego faceta i spoglądamy na nie nawet jeśli bardzo nie chcemy być uznani za nachalnych, ale tam gdzie zaczyna się chamstwo, to atut zmienia się w przekleństwo. Swoją drogą drobna kobietka z ładnymi piersiami... Przemówiła moja męska natura ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Magica Nic dodać,nic ująć... święte słowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Pit Masz rację,jednak sporo czasu musialo minąć żebym pojela te "mądrości" i wyleczyla się z kompleksów. W chwili obecnej, nie zwracam już uwagi na wzrok utkwiony ,w to "strategiczne" miejsce :-) I pomimo innych kłopotów jakie mi sprawiają,np. problem z dobraniem ubran,lubie je:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
SłodkaTrucizna Naszym sprzymierzeńcem w doborze ubrań jest dobrze dobrana bielizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Magica Tylko do pewnego stopnia...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaTrucizna, dobrze zatem, że udało Ci się to zrozumienie osiągnąć. Co do nas, to natury naszej nie da się zmienić. Rzecz tylko w tym, żeby w kontaktach z Wami nie przekraczać granicy dobrego smaku. Reszta to właśnie kwestia dobrania charakterów, poczucia humoru, inteligencji i dystansu do siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magica, jak najbardziej prawdą jest, że wszystko musi pojawić się w odpowiednim czasie, żeby było przyjemnością. Nawet odbiór i potrzeba na odpowiednią u nas, zmienia się z czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
PIT Nie tak łatwo jest osiągnąć konsensus pomiędzy tym co by się chciało a tym co się istnieje ale nie oznacza to, że jest to niemożliwe:) A znalezienie osoby która scala w sobie w jedną spójną całość charakter, poczucie humoru, inteligencje, empatię, seksualność..... nie jest proste i łatwe ale jakże przyjemne gdy już ją znajdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magica, zgadzam się w pełni. Trudne ale bardzo miłe jeśli uda się osiągnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magica, SłodkaTrucizna: jako, że miło ta rozmowa przebiega i fajne z Was Babeczki, to jak znajdziecie czas i chęć, napiszcie na mój e-mail: artdu180@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu głośna była sprawa czarnego bydlaka, który świadomie pozarażał kilkadziesiąt Polek HIVem. Polki jak oszalałe leciały na niego bo miał fiuta chyba do kolan. Więc jak to jest z atrakcyjnością wielkich fiutów dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×