Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mundurowy Dawid

Za Mundurem Panny ...

Polecane posty

WItam Mam na imie Dawid ... Jestem zolnierzem... Mój problem polega na tym ze przyciagam do siebie kobiety szczuple i mlode ... spoko! jest wszystko ok ale ja wole starsze kobiety i puszyste oczywiscie nie jakies takie xxxxxxxxl (bez obrazy) ale takie fajne ....moze tutaj znajde jakas taka starsza kobiete ktora lubi mundurowych.. ? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat.skad jestes.w jakim wieku szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam problem bo na mnie leci bogaty mundurowy a ja przed nim uciekam chociaz jestem biedna,hehe takie dziwadło ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Czemu od razu dziwadlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne mundur czy nie,ważne żeby facet nie był pipą,agresorem,*****czem czy pijakiem,ja nigdy nie leciałam specjalnie na mundury więc nie wiem skąd takie powiedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
Powyżej 40 to już nie Panienki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
Teraz kazdy i każda w mundurze może chodzic, ale za mundurem to panny podczas wojny chodzily, aby bezpieczniej było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie tylko, kiedyś, nawet w czasie pokoju, mundurowy zapewniał nie tylko jakiś status społeczny ale i materialny :) dzisiaj daje raczej tylko w miarę stabilne zajęcie z perspektywą na emeryturę (pomijając szeregowych zawodowych) za niezbyt wygórowaną pensję, z możliwością utraty zdrowia czy życia w misjach, które nie są już jak kiedyś "wczasami zagranicznymi" i z których nie można się już wymiksować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
Kiedyś mundur to było cooooś, Jak widziałam wojskowego, czy policjanta na galowo to szal strzał normalnie:D Ale kiedyś to była miłość. On dwa, cztery lata gdzieś tam na wojnie, listy slal, a ona czekała..och.. Rozmarzylam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha to już tak nie marz Vanilia :) ...nie każda czekała, niektóre strzelały w rogi :) ...i w tej mierze nie za wiele się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
A myślisz, że na wojnie kto gwałcił niewiasty? Słusznie, że poroże polerowaly:D Ogólnie tak z tym to się nie zmieniło...och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
Niee, bo je psiocha swędziala:D A skąd tyle dzieci w małżeństwach bylo? On na wojne ona z brzuchem, on z wojny ona nadal z brzuchem. Slonicza ciąża..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia12
Och jak mi przykro Dawidzie:( Utulic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja milosc byla marynarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie jeden mundurowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×