Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1gocha123

Zerwał ze mną, czy to dobry pomysł na pogodzenie

Polecane posty

Wczoraj ze mną zerwał mój chłopak. Ja wiem że to będzie dla niego trudny czas na pogodzenie się z rozstaniem, on nie potrafi przechodzić trudnych chwil (kłótnie) i woli skończyć nas związek. Ja też bardzo za nim tęsknie. Od pewnego czasu miałam problemy ze zdrowiem ( ginekologiczne ) pomyślałam czy by nie dać mu parę dni spokoju a potem mu zrobić nie spodziewaną niespodziankę. Przyjść do niego w stroju erotycznym z winem. I nadrobić zaległości on uwielbia te chwile jak każdy człowiek raczej. Wiem że on mnie kocha i nie poradzi sobie sam tak samo ja. Czy to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem dla mnie nie bardzo a nie lepiej samemu zaczekac az to on zateskni? Po za tym w takiej sytuacji może cie też wykożystać a pozniej uznac to jako forme pozegnania i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On taki nie jest. Przyznam już była sytuacja co byliśmy już pokłóceni i doszło do seksu potem wyjaśniliśmy sobie wszystko i było już wszystko dobrze :) Jak to się mówi najlepszy lek na kłótnie to seks. Tylko nie wiem czy tak moge przyjść do niego od razu w stroju czy nawet i normalnie ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie osmieszy sie przed swoim facetem nawet jesli to byly ale lepiej idz w ubraniu pierw rozmowa pozniej jak cos to sie bedziecie w lóżku godzic ale niech on po rozmowie z toba stwierdzi ze chce dalej byc w zwiazku a nie na widok d**y i cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja mam zrobić ?! :( On nie będzie potrafił pierwszy się odezwać, on taki jest. Udaje twardego faceta a w środku trzyma smutek. Ja wiem że nam tego brakuje może to przez moje problemu zdrowotne tak się zmieniło między nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź, przecież nie zatrzaśnie Ci drzwi przed nosem. Ale najpierw porozmawiajcie, a potem dajcie się ponieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Świetny pomysł seks łagodzi obyczaje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on nie potrafi przechodzić trudnych chwil (kłótnie)" "On nie będzie potrafił pierwszy się odezwać, on taki jest "może to przez moje problemu zdrowotne tak się zmieniło między nami" Dziewczyno....poczytaj siebie. On, on, on, on...A gdzie w tym związku jesteś Ty? Chcesz takiego związku? Zawsze będziesz go tłumaczyć, że"on taki jest, on nie będzie potrafił" Życie razem to nie sielanka. Często, gęsto są problemy...choroby... Doświadczenia scalają ludzi, a nie że gdy choroba, problem to zrywamy. Zastanów się nad tym. Można raz czy drugi wyciągnąć rękę, ale nie zawsze i nie obwiniając siebie za całe zło w związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłpak gdy był stałym zawsze uczestniczył od mojego pierwszego razu podczas badań ginekologicznych cipki i i teraz jest moim mężem mamy dwoje dzieci przy porodach był mąż również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×