Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta budująca

Dom i bank (nie) dobrych pomysłów

Polecane posty

Gość kobieta budująca

Witam, istnieje wątek dot. wymiany doświadczeń i pomysłów ale głównie dotyczy gotowania (na ile dobrze udało mi się sprawdzić). Dlatego proponuję wymianę pomysłów tych dobrych i tych nie trafionych związanych z budową, remontem i wyposażaniem domu/mieszkania. Obecnie zaczynamy budowę domu i szukam różnych rozwiązań na wnętrze. Chętnie posłucham kogoś doświadczonego na co zwracać szczególną uwagę, co Wam się szczególnie sprawdza, a co okazało sie niewypałem, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje must have: - duze szafy przesuwne - pomieszczą wszystko, idealne przy niespodziewanych gosciach! - wiatrolap - podlogowka, pufa do siadania i zakłądania butow + duze lustro - dobrej jakosci podloga - u nas drewno ale cokolwiek masz musi byc super wytrzymale i fajne, bo to podstawa calego wygladu mieszkania - oddzielna lazienka "rodzicielska" - z dala od bobasow i calego halasu! Z wanna! Co sie nie sprawdzilo: - tapeta w przedpokoju - odlazi i widac slady paluchow - ciemne meble na tzw. wysoki polysk - widac paluchy! i okropnie widac kurz! - prysznic z wysokim brodzikiem - trudno sie czysci, trzeba wymieniac silikon (bo syfny) a tyle samo miejsca mialabym na prysznic z dnem z kafelek - podloga w kuchni - płytki, ale jakies takie ze ciagle mam poczucie ze są brudne. Maja takie wzorki jakby naloty... nie pamietam nazwy wzoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłoga to faktycznie podstawa! Mnie spartaczyli ułożenie paneli i ruszają się gdy się chodzi! Za to uwielbiam swoja kuchnie. Projektowana dokladnie pod moje potrzeby i powiem ze warto zainwestowac bo jak ktos duzo gotuje i siedzi w kuchni to w 100% to sie zwraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pomysly znajdziecie tutaj: wymiatam.com Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze to wanna z której korzystamy kilka razy w roku a codzienny prysznic to ciągle rozlana woda. brak miejsca na suszenie prania i stojąca w salonie suszarka! w lecie choć jest balkon ale zima nie ma wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu największy niewypał to mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta budująca
Dzięki za ciekawe odpowiedzi! W naszym domu będzie i wiatrołap i oddzielna łazienka dla nas:-) Długo zastanawialiśmy się nad tą łazienką ale mam nadzieje, że się sprawdzi. Planujemy nasz pokój, wejście do garderoby, które jest równocześnie przejściem do naszej łazienki. Z fajnych rozwiązań będzie też spiżarka w kuchni i wejście na taras bezpośrednio z kuchni i drugie z salonu. Wizja porannej kawy na tarasie trzyma nas na budowie... bo to jednak trudny okres. Proszę piszcie co Wam się sprawdza a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×