Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qość

takie tam marzenie

Polecane posty

Gość qość

Od kilku lat z tym samym, teraz siedzę z dzieckiem a on na rybach i marzy mi się sex z obrzezanym ale tak by nie miał wcale luźnej skóry, napięty i goły. Chciała bym też zobaczyć jak onanizuje patrząc na mnie... A ja jaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge spelnic twoje marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak złowił złotą rybkę.. spełnię Twoje życzenie tylko mnie wypuść!! Krzyczy rybeczka.. Dobrze- zgadza się rybak.. Chcę zawsze dochodzić w tym samym czasie kiedy moja zona.. Nim dopłynął do brzegu, doszedł 5 razy... Uważaj Kochana, bo jak Twój mąż złowi złotą rybeńkę to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qość
g14.10 a jesteś obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys madry Rabin powiedzial :"uwazajcie z marzeniami bo moga sie spelnic a wtedy zobaczycie co znacza klopoty " ;) fajnie jest pomarzyc ale trzeba uwazac bo zyczenia sie spelniaja :( wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Witaj autorko ja jestem obrzeżany i chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredku i tutaj się z Tobą nie zgodzę... Marzenia są wymysłem bo trzeba do czegoś dążyć i mieć jakiś cel. Trzeba w coś wierzyć.. Marzenia się nie spełniają, wiem coś o tym. Pozdrawiam Marzycieli🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samansaro ! Marzenia sie spelniaja i mowie to swiadomy :( problem polega na tym ze nie dostrzegamy ich Nigdy takimi jakimi Je chcielismy. Kiedys oddalbym wszystko by spotkac wymarzona kobiete a dzis wiem ze Rabin mial racje. Kiedys chcialem moc cieszyc sie tym co mam dzis lecz dzis Nie cieszy mnie to wcale teskniac za tym jak bylo kiedys. Wnioski ? Uwazajmy z tymi zyczeniami bo przewrotnosc losu zawsze zostawia odech na naszym ramieniu. Tylko nie szczesliwi ludzie nie wierza w marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Kredeku masz i rację. Nie dostrzegamy tego co mamy. Nie doceniamy tego co otrzymaliśmy....... Mmmmm " Tylko nie szczesliwi ludzie nie wierza w marzenia " Twoje słowa. Kiedy przeczytałam słowa te ostatnie od Ciebie poczułam "uderzenie w policzek", nie. Nie zabolało, a uświadomiło, że czasami marzę, ale wiem, że marzenie się nie spełni. Realizm. Zbyt jebitne stąpanie po ziemi. czy żałujesz? Czy żałujesz, tego, co "wymarzyłeś sobie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia są destrukcją osobowości. Kogoś wprawia w melancholie, kogoś denerwuje. Nie ma określonej formulki na stricte marzyć. Nie ma marzeń nie do spełnienia. Nie ma marzeń osiągalnych. Jeżeli o czymś marzymy Sami, to znaczy że tego pragniemy, czy też "musimy o czymś marzyć" jak to ujęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×