Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie zrobione kursy zawodowe szkolenia

Polecane posty

Gość gość

jakie macie zrobione kursy zawodowe szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na kafe pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy nie, mam dwa egzaminy zawodowe, ale nie będę pisała jakie bo i tak napiszecie, że to kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobiony kurs administracyjno-biurowy zrobiony w Zakładzie Szkolenia Zawodowego www.zdz.lodz.pl, naprawdę dużo mi dał taki kurs i pomógł znaleźć dobrą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolowska
Ja jako, że interesuje się marketingiem i jestem po dziennikarstwie mam za sobą szkolenie z kreacji skutecznej reklamy. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany tego typu szkoleniami, warto zajrzeć na stronę http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/marketing . Firma organizuje także szkolenia z zakresu media relations - warsztat PR Managera, copywritingu, profesjonalnej obsługi klienta z elementami telemarketingu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawodowych żadnych :) a z innych jako nastolatka chodziłam na różne kursy z dziedziny scrapbookingu, a także na kurs makeapu fx :) w sumie ten ostatni mógłby być zawodem bo jest bardzo dochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kurs na kierunku technik dentystyczny, który zrobiłam w szkole http://www.dental.szczecin.pl/ . Jestem zadowolona z takiego obrotu spraw, dzięki temu znalazłam niezłą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kurs architektura krajobrazu dzięki temu mam nieźle prosperującą firmę zakładającą ogrody a dodatkowo jest to moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z zawodu kosmetologiem i staram się regularnie uczestniczyć w szkoleniach poszerzających moje kompetencje. Ostatnio zainteresowała mnie dermatologia i byłam na szkoleniu z dermatologii dla kosmetologów w Lukomades. Było bardzo dobrze zorganizowane i przekazywana przez lekarzy wiedza była naprawdę wartościowa. Polecam ten ośrodek bo zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jazdy zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy szkolenia związane z kosmetyką. Beauty Lux - paznokcie, wizaż i rzęsy. Od wielu lat bazuję na tym - sama pracuję nad doskonaleniem umiejętności i naprawdę całkiem nieźle mi to wychodzi. A czy inna forma nauki daje lepsze kwalifikacje? Moim zdaniem średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja mam zrobiony super kurs! Zarządzanie mediami społecznościowymi. Teraz pracuje w agencji reklamowej na stanowisku Social Media Menagera i jestem szczęśliwa! Bo nie było to dla mnir osiąglane, żeby się dotać do takiej pracy, a po kursie się spełniło!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×