Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sprawdzic facetowi telefon?

Polecane posty

Gość gość
Przeciez zadzwonil i odeblala jaka laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sticka z dyktafonem na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez cale zycie bylam za tym niesprawdzaniem. w zeszle boze narodzenie bylam ze swoim eks u sasiadow pietro nizej. nie pamietam juz dokladnie po co poszlam do mieszkania (alko z lodowki, moze tampon) ale moj luby dostal wtedy sms, wzielam tel, zamknelam sie w lazience, mialam taka lekture, ze szok...od miesiecy mnie robil w c***a :o teraz ciezko mi komukolwiek zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesprawdzajace spia lepiej i nic nie wiedza, moja sasiadke maz robil prawie 6 lat w ch**, ale spalo sie jej dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj76
wyslij jej takiego smsa, kiedy facet bedzie w domu: "nie moge zadzwonic****isac z mojego telefonu, moge tylko odebrac rozmowe, ale jesli mozesz zadzwon za 5min na moj stały nr telefonu". no i sluchaj czy bedzie u niego dzwonek, a swoj telefon wylacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ostatnie dobre, tylko dodaj jeszcze jakiś "identyfikator" typu "kotek", "kochanie", "skarbie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eVE
Ewidentnie cos jest nie tak,moj nosil tel przy tylku,nawet do kibelka,wychodzil o roznych porach,wracal pozno,kasowal polaczenia,Kiedys usnal po pijaku i dostal sms o 2 w nocy jak tedkni ta jego lala.Nie zrobilam grandy,Kupilam dyktafon i umiescilam w aucie..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesprawdzalam bo nigdy nie mialam takiej potrzeby. Mieszkam z moim facetem i ufam mu. Tak jak on mi. Dlatego zadne z nas nie przeglada czyichs wiadomosci. Nikt tez nie ukruwa swojego telefonu. Telefon moze lezec gdziekolwiek, moze ktos napisac do niego sms a ja go nie przeczytam bo niby po co. To jest korespondencja do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22, no to widać masz spoko faceta. Rozumiem, że jakby Twój ukrywał telefon, nie spuszczał go z oka + zahasłował to byłabyś równie spokojne. Gratulacje - jak widać wiele osób nie ma takich pokładów zaufania i bezwarunkowej akceptacji wszystkiego co misiaczek robi. na tyle siebie znamy na ile nas sprawdzono, nie krakaj jaka jesteś wspaniała bo jeszcze kiedyś się przejedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj76
ja tez zawsze ide do kibla z telefonem, i niestety ciezko jest w to uwierzyc mojej kobiecie, że naprawdę tylko przegladam internet. Kiedys chodzilem z książką, ale za długo trwały moje posiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ukrywal przede mna tel to bym na pewno za jego plecami mu w nim nie szukala tylko powiedziala wprost ze nie podoba mi sie ze pilnuje telefonu i ze sie z nim nie rozstaje i zechcialbym aby mi go w tej chwili pokazal a nie bawila sie w kotka i myszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to rozumiem bo sama leżę z telefonem do kibelka, ale jest to bardzo niezdrowe... A hasło jest niehalo. Już na pewno niehalo jest rozmowa z klientem o 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez chodzil do kibla z tel, chyba myslam ze wibracji nie slychac jak dostaje smsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj76
...... tak dlugo siedzialem, ze czasem kupa przysychała i ciezko bylo potem do czystego wytrzec. Jedynym wyjsciem było wiec umycie tyłka. Tak sie do tego przyzwyczaiłem, ze teraz jest mi trudno zmusic sie do zrobienia kupy po za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość22, wtedy facet który ma coś za uszami robi awanturę "jak to, nie ufasz mi?" i albo a) oburzony wychodzi na moment bo nie jest w stanie z Tobą i Twoim brakiem zaufania wytrzymać (i czyści smsy w tym czasie) b) albo jak w przypadku autorki od razu ma wszystko poczyszczone, więc z pogardą rzuca telefon "masz, poczytaj sobie, skoro tylko to się dla Ciebie liczy" I jesteś w jeszcze większej d***e bo wprowadził Cię w poczucie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy sa tylko 2 ewentualnosci 1. Jak nie ma nic na sumieniu to mi daje tel 2. Jak robi awanture to znaczy ze wszystko jest jasne i ma cos do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na stacji benzynowej, kupilam karte z nowym numerem i mam zamiar w nocy podmienic numery. wpisac zamiat tego technixa - ten nowy nr, prawdziwego technixa zablokowac - jesli to naprawde klientka to grubo przesadze i moze sie to zle skonczyc. ale cos mi mowi, ze to ni ejest klientka. teraz musze to technicznie ogarnac - nie mam iphona, wiec troche mi pewnie zajmie wklepanie tych numerow, mama nadzieje, ze sie nie obudzi w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra kombinatorka z Ciebie :D jej tez wyslij sms od niego zanim zablokuje, ze ma nowy numer i podaj ten co kupilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ci da, ze podmienisz nry? on zadzwoni a ty odbierzesz i bedziesz prowadzic rozmowe? przeciez cie pozna. no chyba, ze on pierwszy rozpocznie gadkę : kochanie, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie bede odbierac. poczekam na smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaczej, nie odbierze kilka razy to pewnie chlop smsa wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te baby to same kombinatory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to prowo czy nie, ale technix wyskakuje w przegladarce, jest kilka firm i zespołow muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widzę to sporo firm "technix" istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym facet spi a ty wychodzisz z domu o tej porze i on nie słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet to sie budzi jak okiem mrugne, a co dopiero wycieczki w srodku nocy, czy skradanie sie kolo loza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie, ze nazwa firmy nie wyskakuje. nr tel nie wyskakuje nigdzie. no spi, nie slyszlal. a gdyby slyszal to zawsze moge powiedziec, ze pojechalam zatankowac. lub do apteki po cos tam. co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwilę dostaniesz po d***e, bo to on zacznie podejrzewac ciebie, ze wychodzisz z domu o tej porze zatankowac samochod z pełnym bakiem. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że prowo. Tak się niby trzęsłą nad wykradzeniem telefonu, a teraz spisuje z niego numery, będzie w książce podmieniać itd taka pewna się nagle zrobiła w iphonach blokady są raczej paluchowo-dotykowe a nie cyfrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×