Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sprawdzic facetowi telefon?

Polecane posty

Gość gość
po za tym nie podmieniaj karty, tylko zmien nazwe technixa i zablokuj, a swoj dodatkowy nr zapisz jako nowy technix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majac dostep do jego fona, zainstaluj mu jakas aplikację szpiegującą, ktorą potem ukryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to skomplikowane? jaka konkretnie aplikacje? jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli znasz i umiesz zainstaloac opisz prosze jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na srajfona wiekszosc przydatnych aplikacji jest platna. ja w swoim Andriodzie uzywam np nagrywanie wszystkich rozmow, tak dla siebie na wszelki wypadek (np gdy gadam po angielsku a czegos do konca nie zrozumiem, albo ze ktos mi cos powiedzial, ze mam zrobic w pracy, a nie powiedzial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze sobie wesolo przegladajac kafe, okryta cieplym kocykiem, popijajac goraca herbatke, siedze tak sobie na salonie, moj psiak biega po ogrodku. wtem moje oczy dostrzegaja radosnie sapecerujaca po przedpokoju...mysz. nieswiadoma mojej obecnosc***araduje tak sobie jak modelka po wybiegu. krzyki i wyzywanie od szmat i dziwek (ciekawe co sasiedzi sobie pomysleli....)sprawily ze gdzies uciekla, ukryla sie. moje zycie nie bedzie juz takie samo... boje sie zejsc z sofy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie bede nic instalowac. trzymam sie wczesniejszego planu z podmiana nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty autorko myslisz ze masz problem? pomysl o gosciu od myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha rozbawiles mnie ostatnim postem. Faktycznie gosciu od myszy tez ma przechlapane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, moze przyjdzie w nocy do lozka i przytuli? nic milszego sobie nie wyobrazam - cieplutkie, milutkie futerko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj eks byl tak pewny siebie, ze w tel mial dwa kontakty 'kochanie', nadszedl dzien kiedy pomylil numery. Facetom trzeba ufac, ale nie bezgranicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a moj eks byl tak pewny siebie, ze w tel mial dwa kontakty 'kochanie', nadszedl dzien kiedy pomylil numery." kretyn do kwadratu - jak widac, zeby klamac, trzeba miec choc troche rozumu :o tacy z niskim IQ szybko wpadaja, najgorsi sa ci inteligentni, bo mysla, ze nigdy nie wpadna; ale powiem wam, ze jeden facet, ktory byl naprawde inteligentny i za takowego sie uwazal (do tego k****arz jakich malo, wiec mial wprawe w klamaniu) wpadl u mnie po 6 m-cach i to zupelnie przypadkowo, wcale nie staralam sie za bardzo go zlapac, gdyz nie sadzilam, ze od poczatku bedzie nieszczery, gdybym od samego poczatku chciala go sprawdzic, wpadlby duzo szybciej ;) jego mina, jak pokazalam mu dowody - bezcenna, nawet nie probowal sie tlumaczyc, po prostu byl w szoku, ze tak glupio wpadl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zmieniała w jego Tel nr technixu i nie blokowała, bo to będzie pewne, że to jej robota. Lepiej napisać smsa z nowego nr jak ktoś radził- Kochanie zadzwoń za 5 minut na mój nr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety. nie musialam dlugo czekac :( zmienilam te numery, cala noc nie spalam bo nie wiedzialam czy dobrze robie, no bo mogla to byc faktycznie frima i jakas wazna sprawa, ale z 2 strony te pozne tel, nigdy przy mnie nie dzwonil, widocznie sie ukrywal lazience lub na balkonie. nie wiem. wzielam rano dzien woly w pracy. o 8:10 zadzownil 3 razy na "jej" nr , nie odebralam , dostalam smsa - hej dorotko, jak sie spalo? snilas mi sie wiesz ;) mysle i tesknie :* dasz rade wyskoczyc na obiad ok 12? trzesacymi rekoma odpisalam: hej przystojniaku, moze zamiast obiadu, pozne sniadanie ok 10. tez snilam o tobie ;) balam sie, ze do 12 ona zadzoni do niego z jakiegos innego numeru - odpisal ok, gdzie? wiec podalam nazwe i adres majac nadzieje, ze to nie wzbudzi to podejrzen ( ze np nie jest za daleko od jej pracy, domu itp) ale odpisal, ze ok. ze sie nie moze doczekac. poszlam - weszlam po 10 do kajpki, polprzytomna z emocji, siedzial przy stoliku, podeszlam, musze przyznac, ze jest dobrym aktorem, ciut sie zmieszal, ale zaraz sie usmiechnal zapytal co tutaj robie, co za niespodziewane spotkanie. usiadlam przy stoliku. spytalam czy jest sam. powiedzial, ze czeka na klienta bo musi omowic szczegoly jakiegos serwisu i przetragu, a klient chcial sie tutaj wlasnie spotkac. po czym wzial tel i zaczal pisac smsa, wyslal - a mi w tym momencie zawibrowala kom w torebce (ta z nowa karta) - wyjelam i na glos odczytalam "dorotko, spotkalem anete w barze, w ktorym sie umowilismy. nie wchodz prosze, zadzownie i umowimy sie na pozniej. " oblal mnie zimny pot, wyjelam tel i odczytalam to na glos. zamurowalo go, pobladl. i ja zdalam sobie w tym momencie sprawe, ze on o kims mysli, za kims teskni, sni o inniej, ze sie zakochal i ze nawet jej o mnie powiedzial. ze ona zna moje imie. i sie rozplakalam. a chcialam byc twarda. powiedzialam mu tylko, zeby sie nie tlumaczyl bo wszystko juz jest jasne i ze dzisiaj sie wyprowadze. wstalam i wyszlam. wyszedl za mna mamroczac cos, ze to nie tak jak mysle, ze to pomylka - wiec odczytalam mu porannego smsa jak to o niej snil. nic nie pwoiedzial. ja odjechalam autem, nogi mi sie tak trzesly, ze ledwo dojechalam do domu. jestem w domu, wzielam tabletke na uspokojenie i zaczynam sie pakowac. czuje sie strasznie. przeprowadze sie do przyjaciolki poki co. nawet nie zadzownil do tej pory. no bo i co ma powiedziec. dziewczyny nie badzcie nawine, spradzajcie telefony jesli macie podstawy do obaw bo gdybym tego nie zrobila to nie wiem jak dlugo by mnie oklamywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Moja kolezanka sprawdziła.wpisała zły kod i co?i telefon jej zdjęcie zrobił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cholera mowilam, ze przeczucia nie sa bezzasadne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasiadke znajomej maz oklamywal pare lat, jeszcze w Sylwestra przy wszystkich wyznawal milosc itd w Nowy Rok sie spakowal i tyle z prawie 10 lat zwiazku, jestem za sprawdzaniem, ale o ile sie ma podejrzenia nie ot tak , jestescie z tymi facetami- macie prawo znac prawde, przykre, ze to droga, ale to lepsze niz zycie w klamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem naiwna bo NIE SPRAWDZAM TELEFONU MOJEGO FACETA I NIE ZAMIERZAM. Dla mnie to ponizajace szperac w czyichs rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiu22 nie sprawdzaj tel i sie nie ponizaj w takim razie, co sie tak oburzasz. nikt ci nie kaze.... co za agresja w ogole, phhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżenie? Ktoś kto nie pozwala się oszukiwać i demaskuje oszusta poniża się? Naprawdę ciekawa definicja tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gnojek :-( ja bym sie czula bardziej ponizona gdybym sie dowiedziala ostatnia ze mnie w wała robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gosciu 22 ile masz lat? 22 wlasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha :) no to juz nie mam wiecej pytan. autorko glowa do gory, trzymam kciuki za ciebie - dasz rade. teraz bedziesz miala trudny okres, ale koncu spotkasz kogos wartosciowego, kto nie klamie. a kontaktowalas sie z ta dorotka? w koncu numer technixa masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki inny sposob miala to zrobic? Rozmową? Mało ktory facet sie przyzna a ten co sie przyzna to zrobi to sam s siebie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×