Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszna

Jakie ściany brązowa kanapa

Polecane posty

Gość kaszna

hejka na jaki kolor pomalować ściany jesli mam brązową kanapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasujący do reszty wyposażenia, do podłogi i taki, jaki lubisz... może być masa różnych, od kremu przez beż po seledyn, turkus, modry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór odpowiednich kolorów farb zależy jeszcze od dodatków i rodzaju wnętrza (jest małe czy duże? jasne czy też z niewielkim dostępem do światła dziennego?) A może by tak pomalować ściany na nie jeden ale dwa kolory? Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej ciekawego charakteru. Dobrym pomysłem jest połączenie szarości i fioletu. Batystowy fiolet i kolor intuicja sprawdzą się doskonale! Drugą propozycją jest perłową organza oraz kawowy welur – będą doskonale pasowały do ciemnobrązowych mebli. Co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataloteks
Kurde... za mało informacji - na tej podstawie można tak naprawdę dobrać wszystko co tylko możliwe, przeróżne wzory i kolory, kwestia taka, jakie czy pomieszczenie oświetlone, jakie inne meble, dodatki... Spróbuj pomóc tym, którzy tej pomocy chcą ci udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hszonek
Ja bym dobrała do takiej kanapy jasne kolory - np. taka kremówka, ewentualnie beżowy, bo biały to raczej średnio. Na pewno odpadają bardzo wyraziste kolory, które zwracają uwagę. Moim zdaniem powinny być takie trochę ofensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hszonek dobrze pisze, kontrast fajny, niekoniecznie jakiś walący po oczach. Jak byś chciała coś bliżej bieli to jest taki kolor jak porcelanowa biel, dobrze zbalansowany odcień między bielą i beżem, moim zdaniem też świetnie pasowałaby do takiego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci kreatora wnetrz na stronie Śnieżki, wgrasz sobie fotki wnetrza i dobierzesz odpowiedni kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×