Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

Gość gość
Za ostro:) jasne:)) kobieta zdolna do romantyzmu?:) a dlaczego nie pozytywizmu?:)) "umrę" od tej niewiedzy gimbusów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium. Strój zakonnicy zawsze można wypożyczyć, pod spód pończochy, szpilki, czerwone paznokcie będą wisienką, smaczek i święto....je....bliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Acha, no tak, standardy ero... porządna kobieta to dama w salonie, w alkowie dzi=wka. I taka co haftuje i śpiewa. :P Jestem romantyczka. 😴 Straszna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swój ideał dla mnie porządna kobieta powinna mnie trzymać na dystans jak długo się da (oczywiście mówię tu o sferze fizycznej) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta idealna, spełniająca wszystkie wymogi... Zakrzyczy.. Zaśpiewa... Ugotuje.. Poda w samym fartuszku i szpilkach danie.. Wzruszy się na filmie "szybcy i wściekli" Po wszystkim w ramach wygranego meczu strzeli królewskiego loda..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Kobieta idealna nie istnieje. 😴 Istnieje o niej męskie wyobrażenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Imperium. Strój zakonnicy zawsze można wypożyczyć, pod spód pończochy, szpilki, czerwone paznokcie będą wisienką, smaczek i święto....je....bliwosc... " przerobiłam tak :) super było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już tu jestem to od razu zapytam jak facet lubi oglądać bajki Disneya to jest już u was przegrany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Fajnie tak się przebrać za zakonnicę. A pod spodem seksowne pończoszki i bielizna. ;) A wracając do porządnych to czy istnieje porządny mężczyzna? Żeby pasował do tej porządnej kobiety? Zacytuję tu Chmielewską: " Mężczyzna ideał… takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały. " 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disney kręcił rożne bajki:) chcesz być oryginalny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zależy jakie bajki. Ja osobiście preferuję Cartoon Network. :classic_cool: A tak naprawdę "Małą syrenkę". Ciii. ;) A Shrek to mój ideał. Albo nie...Osioł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara :) a co tu nie bylo omawiane?:) i tak zawsze sie kończy hejterstwem gimbusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna do siódmego roku życia dojrzewa...później już tylko rośnie. Duże dzieci też są...słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Król lew albo kraina lodu to cudeńka głównie ze względu na piosenki jakoś mi nie przeszkadza musicalowa koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, no tak, standardy ero... porządna kobieta to dama w salonie, w alkowie dzi=wka. I taka co haftuje i śpiewa. jezyk.gif :0 i tak trzymac;) x a tu dołujące czwarte imperium: Fajnie tak się przebrać za zakonnicę. A pod spodem seksowne pończoszki i bielizna. oczko.gif A wracając do porządnych to czy istnieje porządny mężczyzna? Żeby pasował do tej porządnej kobiety? Zacytuję tu Chmielewską: " Mężczyzna ideał… takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały. " beksa.gif TRAGEDIA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och niee Imperium... "Piraci z Karaibów" Deep mnie z***biscie w tym filmie kręcił...mmm bad boy... W sumie to nie bajka, ale skoro jesteśmy przy fantazjach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Simba. Kochany jako dzieciak. Seksowny jako lew. Tak Samansaro, też słyszałam o tej teorii. Ale dobrze, ze faceci to dzieci. Kto by się bawił naszym biustem i coś tam ssał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Acha, no tak, standardy ero... porządna kobieta to dama w salonie, w alkowie dzi=wka. I taka co haftuje i śpiewa. jezyk.gif" I ŚPIEWA:) ŚLICZNIE:) ALE W TEMATACH MUZYCZNYCH TO WOLE KONKURS CHOPINOWSKI:0 WŁAŚNIE GRAJA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1956. Mentalnie jesteśmy dojrzalsi od gimbusow.. Zawsze można dać linijką po palcach jak niedobra Pani nauczycielka, w okularkach, wysoko spiętych włosach i bieliźnie wystajacej spod białej bluzki..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dziewczyny:) jednak Chopin wygrał:) za długa grę wstępną macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy bylybysmy zdane na siebie Imperium, niby kobiety są samowystarczalne, ale jednak ten męski język na sutku...to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sam. Jack Sparrow? Hmm...kręcił mnie też- strasznie seksowny drań. ;) Chopin i George Sand- co za związek. :P "I LIKE CHOPIN". :P Wszystko romantyczne...szczególnie walce...i nawet ta piosenka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy w życiu też jesteście takie drapieżne ? : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Gry wstępnej to ja tutaj nie prowadzę tylko poważne rozważania o płci przeciwnej. :P A co to jest gra wstępna. :D To chyba ma coś wspólnego z Chopinem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro, kiedyś pójdziemy do kina, weźmiemy fotele w ostatnim rzędzie, nie weźmiemy majtek... Po filmie obiecany stawiany drink.. Na nasz koszt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepsko z wami jak juz drinki stawiacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Drapieżne nie...porąbane. :P Seksualnie. 😴 Sam kino to idealny pomysł. Ciągle myślę o mnie ,o Tobie i o tym trzecim...drinku w męskiej osobie. ;) Jesteśmy za równouprawnieniem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×