Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Do szalonych rozmow erotycznych polecam "klub szalonych erolubow". Autorka to inteligentna i szalona dziewczyna kochajaca seks jak kon owies. Lubi tez nowych adoratorow, to czysta okazja na tym forum. Wandzia ale z Ciebie desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) fajny temat... kobieta idealna. z pewnoscia nia nie jestem. zapytalam wnuczki czy moge isc w koszuli nocnej do sklepu, bo mi sie nie chce ubierac. powiedziala, ze owszem. skoro ona chodzi w pizamie, to koszula w niczym nie przeszkadza. wiec narzucialam na koszule dlugi sweter. na nogi krotkie botki ... i poszlam po zakupy. przywitalam sie z sasiadami.. opowiedzialam o urlopie.. i wrocilam do domu. jest to moj stroj wieczorowo dzienny obowiazujacy do tej chwili ... kwintesencja kobiecosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak krytykowalyscie erotyczne tematy na forum, a teraz zobaczcie co same zrobilyscie z tym tematem. Ani to ladnie, ani przyjemne, ani tym bardziej sexi. To jest po prostu zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak one pie/r/d/o/l///////ą smuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam :) x a co, nie wolno nam? sadzisz, ze tylko faceci maja wylacznosc na pie/r/dolenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej z fantazją, fajne z was laski pewnie ( w każdym razie w środku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu fajnych nie widze, same nawiedzone, mysle ze fora im sie pomylily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Podobają mi się te muzyczne klimaty. Pomyślałam- kontrabas- co za seksowny instrument między udami kobiety. Ktoś coś zrobił z tematem? Rozmawiamy kulturze i sztuce i ideałach- seksualnie. Dla mnie Frida zawsze była i jest kwintesencją kobiecości- skąd miałabyś tyle dzieci inaczej? ;) Z Zimnym do kina idziemy. Na bajkę Disneya. Fantazyjna ci=pka to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Frida, wolę już erotyczne popisy na siłę Samy i Imperium niż twoje zdystansowane na siłę banały, bzdurny słowotok, którym zalewasz forum w poczuciu ciętej riposty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tem motyw jest bajeczny zawsze marzyłem o skrzypcach ale na gitarze się skończyło: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kobiecosci to wy pojecia nie macie, jestescie nijakie, nudne i aseksualne. Wydaje wam sie, ze natarczywa seksualnosc jest atrakcyjna, a jest dokladnie odwrotnie, Na takie jak wy poleci tylko taki, ktory leci na kazda, czyli nijaki jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenisz też te przydługawe historyjki o mchu i paproci, którymi Frida chciała zneutralizować Wilka i Petrova przy pomocy wrodzonego dowcipu o sierściuchu i parzeniu kawy? To forum upada z hukiem, dziw, że jeszcze nie leży na dnie Rowu Mariańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.. nie trac czasu. zajmij sie swoim fijutasem. z pewnoscia czuje sie odrzucony i samotny, skoro rece jego przyrodzonego wlasciciela zajmuje sie pisaniem odpowiedzi na przeczytane erop*****ly. kici kici k***sku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zimny. A bajki dla dorosłych? :) Aseksualne-ulubione "erosłowo" 😴 Pogadajmy wszyscy o tym seksie może. Najbezpieczniejszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. I dalej to samo. To samo pitolenie i naciągnięta poza wyluzowanej laski. Chyba odkryłaś cudowny środek na hejterów :D W sumie można Cię zrozumieć Frida. Popierdolisz jak potłuczona o dupie i zupie, Samansara napisze ze cię podziwia, Zimny pogratuluje, ktoś inny niebieski wyrazi poparcie, i tak będziesz trwała w przekonaniu, że masz ciętą ripostę która coś znaczy. I dalej będziesz pierdolić jak potłuczona. A swoje czerstwe gnioty będziesz uważać za błyskotliwą erytrystykę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex w pustym kinie na ekranie jakiś stary film z audrei hepburn to by było coś : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety. nie moge mowic o czyms czego nie mam 😴 chyba, ze chcecie bajke na dobranoc ;)... na przyklad oooooo... parzeniu kawy w siersciuchowej chatce ;) prawda zimny? uczony czlowiek nam sie trafil. czyta wszystko od deski w siersciuchowce, do deski w damianowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aseksualizm "seksbomb" Och!!! Jak to boli:D Tak. Porozmawiajmy o braku seksu w seksie😴 Komu kawy? Zapowiada się dluuuugo noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:47 Bardzo trafne podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z was seksbomby jak z Rafalali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku, ja w niczym nie trwam... a juz najbardziej w twoich opiniach na moj temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Stare kino.Ciężkie zakurzone kotary. Wąskie niewygodne krzesła...zapach filmów sprzed lat, i ludzi, którzy je oglądali. Ręka mężczyzny na kolanie. I wyżej,wyżej...jeden mężczyzna,po bokach dwie kobiety bez majtek. O tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uczony czlowiek nam sie trafil. czyta wszystko od deski w siersciuchowce, do deski w damianowce" Cięty język Fridy :D:D:D uuuuuuuuuuuuuuuu...:D::D:D Czekamy na pochwały od Zimnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×